Bu Metaverse Kripto Paralar Çok Sert Yükseliş Yakalayabilir: İşte Analistlerin Önerileri

2022 kripto para araştırması

Metaverse kripto paralar son günlerin en çok önerilen kripto para birimleri içerisinde yer alıyor. Analistler bunlardan bazılarının henüz yüksek fiyatlara sahip olmadığını düşünüyor. Hadi gelin bu kripto paralara daha yakından bakalım.

Facebook tarafından tanıtımı yapılan Metaverse projeler büyük bir dikkat çekmeyi başardı. Hatta Facebook kendi ismini Meta olarak değiştirdi. Sadece bu bile aslında sektörün potansiyelini göstermek için yeterliydi. Metaverse projelerin büyük ölçüde yükseleceğini düşünen yatırımcılar mümkün olduğunca fazla Metaverse coinler aldı.

Yatırımcıların yoğun ilgisi nedeniyle bu kategorideki kripto paraların fiyatlarında çok sert artışlar yaşandı. Ancak bazı kripto para birimleri henüz yeteri kadar yüksek fiyatlarda değil. Özellikle bazıları mevcut değerinin çok daha altında. Bu durum yatırımcıların iştahını fazlasıyla kabartıyor.

Metaverse kripto paralar yükselişe doymuyor

Analistler tarafından önerilen fiyatı düşük Metaverse coinlerden ilki VRA oldu. 145 milyon dolarlık piyasa değeri ile birlikte Gate.io borsasında alınıp satılabiliyor. Bir diğer önemli kripto para birimi ise uzay temalı ve Solana Blockchain sistemi üzerinde kurulu olan Star Atlas oldu. 253 milyon dolarlık piyasa değeri ile önemli bir kripto para birimi.

Metaverse kripto paralar

Ön plana çıkan bir diğer altcoin STARL. 343 milyon dolarlık piyasa değerine sahip olması onu daha değerli kılıyor. Uydular, uzay aracı ve araziler gibi sanal öğeleri bu platform üzerinden satın alabilirsiniz. ALICE coin yine benzer projesi ile biliniyor. Bu kripto para birimini kullanarak sanal araziler veya adalar satın alabilirsiniz.

Metaverse projeleri çok fazla yatırımcı çekiyor

Metaverse projeleri büyük oranda yatırımcı çekmeyi başarıyor. Özellikle oyun dünyası ile birleşen kripto para birimlerinin çok daha fazla rağbet gördüğünü söyleyebiliriz. NFT alanında eşsiz dünyalar sunan bu kategori önümüzdeki yıllarda değerini daha fazla artıracak gibi görünüyor.

Henüz fiyatı fazla yükselmeyen Metaverse kripto paralar ani ve sert yükselişler yakalayabilir. Ancak kripto para dünyasının tehlikeli olduğunu unutmayarak temkinli davranmanızı öneriyoruz.

İlgili Haberler:

>> Bu 7 Metaverse Coin Çok Fazla Değer Kazanabilir: Uzmanlar Açıkladı

>> Facebook Metaverse Teknolojisi Büyük Heyecan Yarattı: İkinci Hayatınıza Hazır Olun