Bu 7 Metaverse Kripto Para Sert Yükseliş Yakalayabilir: Analistler Açıkladı

Metaverse komisyon oranı

Bu 7 metaverse kripto para analistler tarafından öneriliyor. Özellikle fiyatı düşük olan kripto para birimlerinin biraz daha ön planda olduğunu söyleyebiliriz. Hadi gelin konu ile ilgili önemli detaylara birlikte bakalım.

Kripto para sektörü hareketli günlerden geçiyor. Bazı projeler biraz daha ön plana çıkarak diğerlerini gölgede bırakıyor. Şu anda en aktif kategori hiç şüphesiz Metaverse alanı. Özellikle bazı dijital varlıklar tahminlerin çok daha üzerine çıkabiliyor. Elbette bunda Metaverse projeleri olması büyük bir etkiye sahip.

MANA ve SAND gibi dijital varlıklar zaten beklenenden çok daha hızlı bir şekilde yükselmeyi başardı. Şimdi ise daha çok fiyatı düşük olan kripto para birimlerine yönelmek önemli. Bunlar arasından en çok öne çıkan ilk kripto para birimi BLOK coin. Özellikle metaverse alanında yeni olan bu proje 0,058 dolardan işlem görüyor.

Bu 7 metaverse kripto para gelecek sunuyor

Fiyatı henüz pek yükselmeyen metaverse ve NFT kripto para birimlerinden bir diğeri ise ATRI coin oldu. 0,057 dolar üzerinden işlem gören bu dijital varlık henüz beklenen yükselişi yakalayamadı. Bu nedenle diplerde sayılabileceğini söyleyebiliriz. RACA ise yine fiyatı çok fazla yükselmeyen kripto para birimleri arasında yer alıyor.

Bu 7 metaverse kripto

RACA coin en fazla hacme sahip olan kripto para birimleri içerisinde. Arsalar üzerinde mağazalar inşa edilebilen ve çeşitli oyunlar oynanan bu kripto para birimi BSC ağını kullanıyor. Şu anki fiyatı 0,0035 dolar. Birçok büyük borsadan bu kripto para birimini alabilirsiniz. DEP ve VRA yine düşük fiyatlarla alabileceğiniz diğer metaverse projeleri arasında yer alıyor.

UFO ve STARL projelerine ilgi büyük

Metaverse alanında en fazla dikkat çeken diğer kripto para birimleri ise UFO ve STARL oldu. Galaksiler arasında sosyal oyun kuran bu iki platform ayrıca sanal arazi satın alınmasını sağlıyor. Birçok kripto para borsası üzerinden bu dijital varlıkları temin edebilirsiniz.

Metaverse kriptolar önümüzdeki yıllarda çok daha fazla konuşulacak gibi görünüyor. Gelişmeler geldikçe aktarmaya devam ediyoruz.

İlgili Haberler:

>> En Güçlü Kripto Paralar Bakın Hangileri Oldu: Listeye Çok Şaşıracaksınız

>> Kripto Para Dünyasında Haftanın En Önemli Haberleri (20 – 27 Aralık)