Bu 7 Metaverse Coin Çok Fazla Değer Kazanabilir: Uzmanlar Açıkladı

Bu 7 Metaverse coin

Bu 7 Metaverse coin en fazla değer kazanabilecek projeler içerisinde yer alıyor. Hadi gelin hem bu projelere hem de konuyla ilgili merak edilen diğer detaylara birlikte bakalım.

Geçtiğimiz haftalarda Facebook yepyeni bir tanıtım yaptı. Bu tanıtım Metaverse ile ilgiliydi. Yeni teknoloji ile birlikte sanal dünya çok daha farklı bir anlam kazandı. Alternatif gerçeklik olarak adlandırılan bu yeni teknoloji beraberinde yeni projeler getirdi.

Her alanda olduğu gibi burada da kripto paralar ön plana çıktı. Bazı tokenler yeni teknolojiyi desteklediği için ciddi bir değer kazandı. Kripto para analistleri değerlenme ihtimali son derece yüksek kripto paraları sıraladı. Kripto uzmanı Mark R. Hake bunlardan bazılarına yer verdi. MANA coin ilk önerilen kripto para olarak karşımıza çıktı.

Bu 7 Metaverse coin için yeşil ışık yakıldı

Kripto para birimleri içerisinde Ethereum Blockchain’de yazılmış sanal bir yaşam platformu olarak bilinen MANA çok ciddi miktarda değer kazandı. Alternatif bir gerçeklik yaratması ile bilinen kripto para birimi kullanıcılara büyük fırsatlar sunuyor. SAND en fazla değer kazanma ihtimali olan bir diğer kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor.

Bu 7 Metaverse coin

The Sandbox CEO’su Arthur Madrid gece gündüz proje geliştirmek için çabalıyor. FLOKI coin değerlenme ihtimali yüksek olan bir diğer Metaverse projesi. Tüm bunlara ek olarak meme coin diye adlandırılıyor. Elon Musk etkisini bu kripto para biriminde görmek mümkün. EFI polkadot üzerinde inşa edilen bir kripto para birimi. Analistler bu tokenin yükselme ihtimali üzerinde duruyor.

Metaverse yepyeni bir dünya yaratacak

Metaverse bugüne kadar en fazla beklenti oluşturan teknolojiler içerisinde yer alıyor. İlk etapta oyun olarak başlayan bazı kripto para birimleri hemen ardından devasa borsalara dönüşebiliyor. TVK coin bunlardan birisi. NFT pazar yeri olarak adlandırılan bu kripto para biriminde 120 tasarımcı, mühendis ve sanatçılar çalışıyor.

EPIK ve HIGH coin analistler tarafından önerilen diğer projeler arasında yer alıyor. Peki sizin tüm bu kripto para projelerinden favoriniz hangisi?

İlgili Haberler:

>> Apple’ın Kilit İsmi Kripto Paralar Hakkında Konuştu: Yükseliş Beklentisi Oluştu

>> Kripto Paralarda Bu Hafta Çok Heyecanlı Geçti: Dolandırıcılık Haberleri Ön Planda (26 Ekim – 2 Kasım)