Bu Telefonu 15 Dakikada Şarj Etmek Mümkün: İşte Yeni OnePlus Ace 5G!

OnePlus Ace

OnePlus Ace modeli ile 15 dakikada şarj mümkün. İşte rekor şarj süresine sahip olan yeni modelin sunduğu özellikler.

Geçtiğimiz günlerde OnePlus Ace modelinin sunacağı özellikler hakkında bazı ayrıntılar ortaya çıkmıştı. Yani söz konusu modelin neredeyse bütün özelliklerine sahiptik. Fakat tasarım görselleri hakkında resmi bir sızıntı bulunmuyordu. Sonunda rekor şarj süresine sahip olan akıllı telefon tanıtıldı. İşte önümüzdeki aylarda Türkiye’ye de geleceğine dair söylentiler olan, 5G destekli yeni akıllı telefonun sunduğu özellikler.

Bu Telefonu 15 Dakikada Şarj Etmek Mümkün: İşte Yeni OnePlus Ace 5G!

Cihazın ilk olarak tasarım detaylarını incelediğimizde, ön panelde 6.7 inçlik 120 Hz tazeleme oranına sahip OLED bir panel bizleri karşılıyor. Arka tarafına baktığımızda ise üçlü kamera kurulumu bulunuyor. 50 MP ana kamera 8 MP ultra geniş açılı kamera ve 2 MP makro lens olarak karşımıza çıkan model, RAM tarafında ise 12 GB RAM ile destekleniyor.

15 dakikada şarj

150W hızlı şarj desteğine sahip olan OnePlus Ace modeli, 15 dakika şarj ile tam kapasiteye ulaşabiliyor. Aynı zamanda 5 dakikalık şarj ile yüzde sıfırdan yüzde elliye kadar da bu pili doldurmak mümkün hale geliyor. Piyasada bu fiyat bandında satılan akıllı telefonlara baktığımızda, bu derece hızlı şarj gücü ile karşılaşmadığımızı biliyoruz. Bu yüzden yeni modelin her ülkede ilgi gören bir model olması bekleniyor.

MediaTek tarafından geliştirilen, 5 nm üretim sürecinden geçen Dimensity 8100 işlemcisine sahip olan modelin, performans anlamında da piyasadaki rakiplerine göre avantajlı olduğunu söyleyebiliriz. İlk olarak Çin’de tanıtılan modelin fiyat bilgisi ortalama 390 dolar civarında. Fakat söz konusu model Türkiye’ye geldiği takdirde bir hayli ilgi görecektir. Yeni modelin fiyat bilgisi hakkında ortaya çıkan bir detay bulunmuyor. Önümüzdeki günlerde yeni modelin Türkiye ihtimali hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Söz konusu model hakkında yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> iOS 15.5 Beta 2 Güncellemesi Yayınlandı: Bazı Yenilikler Yapıldı

>> Yeni Xiaomi 12 Serisi Yeni Bir Cihazla Geliyor: İşlemci Gücü Ateş Edecek