iOS 15.5 Beta 2 Güncellemesi Yayınlandı: Bazı Yenilikler Yapıldı

Yeni iOS 15.5

iOS 15.5 beta 2 güncellemesi ile birlikte son derece önemli özellikler iPhone cihazlarına yüklendi. Hadi gelin konuyla ilgili merak edilen bütün ayrıntılara birlikte bakalım.

Dünyanın en fazla güncelleme uygulayan şirketlerinden bir tanesi hiç şüphesiz Apple’dır. Düzenli olarak yayınlanan güncellemeler ile birlikte iOS işletim sistemi daha kullanışlı hale getiriliyor. Teknoloji devi son olarak iOS 15.4 güncellemesini kullanıcılarla paylaşmıştı. Şimdi ise bu güncellemeyi bir üst sürüme çıkarıyor.

Konuyla ilgili ortaya çıkan son detaylara göre iOS 15.5 ilk betası piyasaya sürüldü. Bu yeni güncelleme kullanıcılara bazı özellikler sunacak. iOS 15.5 ve iPadOS 15.5 Beta 2 sürümleri geliştiricilere gönderildi. Bu yeni güncellemeler hem bazı iyileştirmeler hem de çeşitli özellikler kazandıracak.

iOS 15.5 beta 2 güncelleme detayları

Yeni gelen güncelleme ile birlikte cüzdan uygulamasına çeşitli istek ve gönder düğmelerinin eklendiğini görüyoruz. Apple Cash için yapılan tüm bu eklemeler büyük bir kolaylık sağlayacak. Bu sayede kullanıcıların avantajlı konuma geçeceği tahmin ediliyor.

iOS 15.5 beta 2

iOS 15.5 Beta 2 güncellemesi ile birlikte fiziksel Apple Card cüzdan ayarlarında yeni bir isim aldı. Titanium Card olarak isimlendirilen Apple Card küçük bir değişikliğe uğramış oldu. Tüm bunlara ek olarak Apple hesap kartı yeniden adlandırıldı. “Apple hesabı” olarak isimlendirilen yeni kart cüzdan uygulamasında görülebilecek.

Apple tüm cihazlarda güncelleme dağıtıyor

ABD’li teknoloji devi bütün cihazlarda güncelleme dağıtıyor. Bu güncellemeler ile birlikte sorunsuz ve üst derece işleve sahip cihazların kullanımı amaçlanıyor. Sadece akıllı telefonlarda değil aynı zamanda Mac bilgisayarlarda ve Apple iPad modellerinde yeni güncellemeler yapıldı.

macOS Monterey 12.3 ve ve iPadOS 15.5 beta 2 sürümleri şimdilik sadece geliştiricilere açık. Önümüzdeki haftalarda bütün kullanıcılara bu güncellemelerin açılması bekleniyor. Peki sizce bu tür güncellemelerde hangi ek özellikler yer almalı?

İlgili Haberler:

>> Yakında Tanıtılacak Apple M2 Çipleri ve Bilgisayarları Sızdırıldı!

>> Android vs iOS Kullanım Oranı Belli Oldu: Hangi İşletim Sistemi Daha Fazla Kullanılıyor