Catecoin Aldı Başını Gitti! Peki ne olacak şimdi? Daha da mı artacak yoksa düşecek mi?

Catecoin, memecoin yapımcılarına platform sağlayan kedi temalı, merkezi olmayan meme tabanlı bir kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor.

Catecoin, memecoin yaratıcılarının memelerini (meem olarak okunuyor) Merkezi olmayan bir şekilde oluşturmalarına ve kazanmalarına olanak tanıyor. Catecoin, Mayıs 2021’den bu yana  piyasada ve 50.000’den fazla üyeden oluşan toplulukla meme pazarına gerçek değer katma niyetiyle piyasaya sürüldüğü söyleniyor.

Catecoin vs Shiba vs Doge

Catecoin vs Shiba vs Doge

Yatırımcılar, kriptoyu elinde tutarak veya platformda kullanarak CATE’deki artıştan kâr edebilirler. Kripto kullanıcıları ayrıca memlerini değiştirilemez tokenlere (NFT’ler) dönüştürebilir.

Kullanıcıların şu anda Catecoin ile nasıl etkileşimde bulunabileceklerine ilişkin şartlar var. Bununla birlikte, platforma girmek ve meem veya NFT oluşturmaya başlamak için minimum 5 milyon jeton yatırımı birçok yatırımcı için uygun fiyatlı olmaya devam ediyor. Bunun nedeni, bugünkü %70 rallisinden sonra bile Catecoin’in 0.000005455 Dolardan işlem görmesidir. (fiyat 01.11.2021 tarihinin akşam saatlerinde) Bu nedenle, Catecoin fiyatlarının hızlı bir şekilde yukarılara tırmanması bekleniyor. (Bu bir yatırım tavsiyesi değildir)

Peki Catecoin yatırımcılar için neden ilginç?

İlk olarak, Shiba Inu ve Dogecoin yatırımcıların meme tokenleri için büyük bir iştahı olduğunu gösterdi. Catecoin, meemlerin oluşturulmasını kolaylaştırarak, meem token kavramını bir üst seviyeye taşıyor. Bu durumda, geliştirici ekibin hem SHIB’den hem de DOGE’den üstün olduğunun reklamını yapmasına neden oldu.

Hali hazırda sosyal medyada da baş gösteren meme token çılgınlığının ne kadar sürebileceğini göreceğiz. Catecoin gibi yatırım araçlarının geleceğini tahmin etmek çok güç. Bu tarz meemlerin bir günde 2x, 3x gibi arttığını görüyoruz fakat saatler içinde de 3x, 4x gibi düşebiliyor da. Bu sebepten bu tarz yatırımların geleceğini tahmin etmek çok güç.

Meme Coin Nedir?

Genellikle ciddi bir üründen ziyade bir şaka olarak bazı temalarla ilişkilendirilen kripto para birimine verilen isimdir. Dogecoin, adını internette popüler bir köpeğin adından aldığı için ilk memecoin olarak karşımıza çıktı. Aslında Meme, başka bir kripto para biriminin gerçek adı. İmemecrypto, pepemefrogree ve jakememe70 gibi “meme” adlarına sahip kripto para birimleri bulunmakta.

İlgili Haberler

>> Dogecoin Sert Yükseliş Yakalayabilir: Bakın Analistler Ne Söylüyor