Coinbase NFT platformu kuruluyor: Büyük değişime hazır olun

Adidas ve Coinbase ortaklığı

Coinbase NFT platformu yakında kullanıcılarla buluşacak. Özellikle son dönemlerde bu tür platformlara daha fazla ihtiyaç oluyordu. Hadi gelin konuyla alakalı merak edilen bütün detaylara birlikte bakalım.

Dünyanın en büyük kripto para borsaları içerisinde yer alan Coinbase her geçen gün gücünü artırmaya devam ediyor. Kripto para borsalarında açıklanan veriler ise büyümenin devam ettiğini gösteriyor. Market hacmi 2 trilyon dolar civarlarında dolanıyor.

Bu hacmin büyük bir bölümünü Binance alıyor diyebiliriz. Ortaya çıkan son detaylara göre Coinbase bu hacmin bir bölümünü kendisinde toplayabilir. Özellikle NFT projeleri bunun için son derece uygun bir ortam yaratıyor. Kripto para borsaları içerisinde önemli bir yere sahip olan bu platform kısa bir süre içerisinde kendi pazarını oluşturacak.

Coinbase NFT platformu giderek büyüyecek

Tüm dünyada giderek daha fazla büyüyen NFT pazarı neredeyse her platform tarafından kurulmaya çalışılıyor. Sadece birkaç ay önce kendi NFT platformunu kuran Binance, NFT alım ve satım işlemleri gerçekleştiriyordu. Normal şartlarda kripto para alım ve satımı yapan bu marka böylece değerini artırmış oldu.

Coinbase NFT platformu

Coinbase’i ise kripto para dünyasının Apple şirketi gibi düşünebilirsiniz. Genellikle hızlı bir şekilde yeni teknolojilere adapte olmuyorum. Bunun yerine bir süre bekliyor ve uygun ortam oluşunca yeni teknolojiye yatırım yapıyor. Bunlardan birisi de NFT oldu. Henüz emekleme döneminde olan bu yeni Blockchain teknolojisi, şirketin yakın takibi altındaydı.

NFT pazarı tahmin edilenden daha fazla büyüyor

Herkesin merakla takip ettiği NFT pazarı her geçen gün daha fazla büyümeye devam ediyor. Özellikle bu teknolojiyi oluşturma ve satın alma aşamaları kullanıcı deneyimine büyük oranda bağlı. Eğer kullanıcı deneyimi olumluysa genellikle pazar daha fazla büyüyor.

Coinbase tarafından kurulan pazar daha şimdiden büyük bir talep görmeye başladı. İsteyenler listeye adını yazdırabilir. Platformda yer alan e-posta adresiniz üzerinden bekleme listesine adınızı yazdırmanız mümkün. Peki siz bu yeni NFT pazarları hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar bölümünden konuyla ilgili fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Yeni Dünyada Konftel Video Konferans Çözümleri. Ürünler hakkındaki tüm detaylar bu videomuzda…

>> Cem Yılmaz 17 Bin Dolara NFT Satıyor: Sektör İyice Büyüyor