Cem Yılmaz 17 Bin Dolara NFT Satıyor: Sektör İyice Büyüyor

Cem Yılmaz 17 bin

Cem Yılmaz 17 bin dolarlık NFT satışı yapıyor. Onun çizimlerine dijital ortamda yüksek miktarlarda teklif sunuldu. Hadi gelin konuyla alakalı merak edilen tüm detaylara birlikte bakalım.

Cem Yılmaz Türkiye’nin en tanınmış isimleri arasında yer alıyor. Kendisi yenilikçi fikirlerden bir tanesi olan NFT sektörüne adım attı. Yaptığı bazı çizimleri Blockchain ağı üzerinden satışa sundu. Şimdiye kadar birçok teklif aldı ve böylece kazancını garantilemiş oldu.

NFT özellikle son dönemlerde en fazla tercih edilen teknolojilerden bir tanesi. Benzersiz dijital imzalar ile birlikte NFT alanlar bunun sadece kendilerine ait olduğunu biliyor. Ünlü komedyen tarafından dijital olarak imzalanmış görseller çeşitli fiyatlarla OpenSea üzerinden yayınlandı.

Cem Yılmaz 17 bin TL üzerinden alıcı buldu

Yaptığı resimlere bakınca aslında çok fazla kompleks olmadığını söyleyebiliriz. Güzel işler çıkarmış olsa bile yine de temel düzeyde resimler. Ancak burada asıl önemli olan kendisinin dijital imzası. Bu tür resimler sadece dijital imza ile kullanıcılara sunuluyor.

Cem Yılmaz 17 bin

NFT teknolojisini anlamanız için dijital imzayı mutlaka idrak etmeniz gerekiyor. Leonardo da Vinci tarafından çizilen Mona Lisa tablosu sadece ona ait. Dünya üzerinde sadece bir tane o tablodan var. NFT teknolojisini bu şekilde düşünebilirsiniz. Dünya üzerinden sadece tek bir tane o resimden var ve tamamen benzersiz.

Piyasanın bilinirliği artış gösteriyor

Cem Yılmaz bu çizimlerine karşılık 5 Ethereum teklif aldı. Sadece bir tanesi 5 Ethereum değerinde. Diğer çizimleri ise 2 Ethereum üzerinden alıcı bulabiliyor. 5 Ethereum şu anda 17 bin 700 dolar tutuyor. Blockchain temeli bu tür teknolojilere giderek daha fazla kişi katılıyor.

Böylece tanınırlık ve piyasanın cazibesi artmış oluyor. Cem Yılmaz burada iyi bir cazibe sağlamış oldu. Bu tür teknolojilere daha fazla kişi geçecek gibi görünüyor. NFT henüz emekleme çağında ve analistler genellikle bu teknoloji hakkında olumlu konuşuyor. Peki siz Cem Yılmaz tarafından çizilen NFT’lere 17 bin dolar teklif edilmesini nasıl karşılıyorsunuz?

İlgili Haberler:

>> En Fazla Yükselecek Kripto Paralar Bakın Hangileri Olacak: Analistler Yorumladı

>> SOLANA ve AXS Fiyatları Beklentileri Altüst Etti: Nereye Kadar Yükselecekler