DenizBank’tan Dünyada Bir İlk

DenizBank’tan Dünyada Bir İlk


DenizBank’ın mobil cüzdanı fastPay, sesle para gönderme özelliğinden sonra dünyada bir ilk olarak ATM’lerde sesle para çekme özelliğini de hayata geçirdi.

DenizBank, dünyada benzeri olmayan mobil cüzdan uygulaması fastPay’e yeni özellikler eklemeye devam ediyor.  fastPay; sesle para gönderme özelliğinden sonra dünyada ilk niteliğinde olan yeni hizmetiyle ATM’lerde sesle para çekme özelliğini de hayata geçirdi.

denizbank

DenizBank’ın mobil cüzdan uygulaması olan fastPay’i kullananlar sadece ses ile komut vererek DenizBank ATM’lerinden para çekebiliyorlar. Kullanıcılar; DenizBank ATM’lerine yaklaşıp hiçbir tuşa dokunmadan, kartlarını ceplerinden çıkarmadan, fastPay uygulamasında yer alan sesle para çek ikonuna dokunup çekmek istediği tutarı söyleyerek, ATM ekranında çıkan onay kelimelerini sesli bir şekilde fastPay’e söyleyip onay verdikten sonra paralarını çekebiliyorlar. Bu yeni uygulama telefona temas etmeksizin sadece konuşarak hem ATM’yi, hem telefonu akıllı bir robot olarak kullanabilmeyi mümkün kılıyor.

NetApp: Dünya Kupası’nda Bu Yıl Veri Tsunamisi Yaşanacak

CEVAP VER