Diablo 4 Xbox Series X İster Misiniz?

Microsoft ve Blizzard Entertainment, özel bir Xbox paketi için güçlerini birleştirdi. Diablo 4 Xbox Series X paketi, oyun severler için ön siparişe açılmış durumda. Paket, Microsoft Store, Amazon, Best Buy ve Target gibi adresler üzerinden online olarak ön sipariş verilebiliyor. Paketin başlangıç fiyatı ise, 560 dolar. Bu da 10 dolarlık avantaj demek. Zira konsolu ve oyunu ayrı ayrı almaya kalksanız, 500 + 70 dolar ödemeniz gerekiyor.

Diablo hayranlarına müjde! Microsoft ve Blizzard, özel bir konsol paketiyle geliyor. Diablo 4 Xbox Series X, an itibarıyla ön siparişte bulunuyor. Çıkış tarihi ise, 6 Haziran.

Diablo 4 Xbox Series X paketinin içeriğinde neler var?

– 1TB dahili depolamaya sahip Xbox Series X konsolu.
– Diablo 4’ün dijital kopyası.
– Diablo 3, Immortal, 4 ve World of Warcraft için oyun içi eşyalar.

Diablo 4 Xbox Series X İster Misiniz?

Diablo 4’ün beta sürecinde, bazı ekran kartlarının arızalandığı görüldü. Burada sorunun kaynağı olarak ekran kartları gösteriliyor

RTX 3080 Ti’a sahip bazı oyuncular, Diablo 4’ün beta süreci esnasında ekran kartının çok zorlandığını bildirmiş. Hatta bazıları, beta esnasında ekran kartının tamamen bozulduğunu da ifade etmiş. Benzer bir durum, daha önce de Amazon’un yeni MMO oyunu New World ve RTX 3090 ekran kartlarıyla yaşanmıştı.

Dikkat! Diablo 4 Oynarken Ekran Kartınız Bozulabilir! Peki Sorun Ne?

Görünüşe göre ekran kartı sorunu yaşayan pek çok oyuncu var. Sorundan en çok etkilenen kartların ise genellikle Gigabyte üretimi RTX 3080 Ti’lar olduğu bildiriliyor. Öte yandan sorunun kapsamının henüz tam olarak bilinmediğini söylemeliyiz.  Umarız bu tip sorunlar tekrarlanmaz…

Diablo 4’ün kapalı beta sürecindeki deneyimlerimizden kısaca bahsetmemiz gerekirse…

Oyun, görsel olarak şimdiye dek hazırlanmış en iyi Diablo oyunu. Bu zaten beklenen bir detaydı. Buna ek olarak, Diablo II’nin kasvetli yapısının yeni nesle aktarılması hoş olmuş. Oynanış tarafına bakıldığında, Diablo III ile arasında çok da önemli farklar olduğunu düşünmüyorum, ama çok keyif aldığımı da söylemek istiyorum.

Tam sürümden beklentilerim tarafında, detaylı ve karakterleri yansıtabilecek yetenek ağaçları, bolca aksiyon, bolca keşfe imkân sunan farklı tasarımlarda zindanlar ve tabii ki hem heyecan hem de merak uyandıran hikâye detayları var.

İlgili Haberler

>> Dünya Sağlık Örgütü’nden Covid Koronavirüs Aşısı Açıklaması! Kimlerin Aşıya İhtiyacı Yok?