Döviz Kazandıran İnternet Siteleri Listesi (2021)

asgari ücret teklifi

Evden çalışarak döviz kazandıran internet siteleri listesi 2021 yılı için hazırlandı. İşte dolar ve euro kazanabileceğiniz o internet siteleri.

Türkiye’de dolar ve euro kazanmak büyük bir avantaj sağlıyor. Döviz kurundaki büyük artış bunun en önemli nedeni. Döviz türleri olarak bilinen dolar ve euro kazanmak için ABD ve Avrupa gibi ülkelerden iş almak gerekiyor. Fakat pandemi döneminde bunu fiziksel olarak yapmak mümkün değil. Aradaki boşluğu özellikle şu son zamanlarda internet siteleri dolduruyor.

Sizler için internetten döviz kazanabileceğiniz bazı platformları sıraladık. Hadi gelin lafı daha fazla uzatmadan bu web sitelerine birlikte bakalım.

Döviz kazandıran internet siteleri: Tasarım ve yazılım

Öncelikle bu alanda en rahat döviz kazanabileceğiniz türlerden olan tasarım ve yazılım platformlarına bakalım.

döviz kazandıran internet siteleri

Upwork.com İnternet Sitesi

Bu web sitesi üzerinden onaylı bir üyelik açtıktan sonra kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz. Makale yazarlığı, tasarım, web teknik ve web geliştirme gibi birçok alanda iyi işler alabilirsiniz. Bu web sitesini kullanan kişilerden bazıları ayda 3 bin dolar gibi gelirler elde edebiliyor.

Freelancer.com İnternet Sitesi

Bu web sitesi üzerinden üyelik açarak birçok farklı alanda çalışmalar yapabilirsiniz. Dünyanın en popüler freelance sitelerinden birisi olarak biliniyor. Web tasarım ve web geliştirme başta olmak üzere çok farklı alanlarda işler alarak döviz kazanmaya başlayabilirsiniz.

Video kurgusu ve sanat alanlarında döviz kazanabileceğiniz siteler

Bazen internet siteleri daha çok video kurgusu ve sanat alanlarında iş seçenekleri sunuyor. Bu tür platformlar ile yine dolar ve euro kazanabilirsiniz.

Fiverr.com İnternet Sitesi

Görebileceğiniz en popüler platformlar arasında yer alır. Seslendirme ve müzisyenlik gibi alanlarda iyi işler alabilirsiniz. Ayrıca döviz kazandıran internet siteleri üzerinden video kurgusu ve çeviri gibi hizmetler de vermeniz mümkün. Genellikle parça başı işler alabiliyorsunuz.

Etsy.com İnternet Sitesi

Bu web sitesinden bireysel e-ticaret yapma imkanınız var. Hobi odaklı veya profesyonel düzeyde ilginç ürünler tasarlayarak burada satışa sunabilirsiniz. Hobi odaklı döviz kazanmak isteyenler için son derece ideal.

Döviz kazandıran internet siteleri dışında dilerseniz YouTube üzerinden ingilizce içerikler üretebilirsiniz. İngilizce içerikler üretmeniz halinde kazancınız daha fazla artış gösterecek. Bu yöntemlerden birisini veya birkaç tanesini denedikten sonra görüşlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Joe Biden ABD Başkanı Oldu Peki Şimdi Döviz Kuru Nereye Gidecek

>> 2021 Asgari Ücreti Ne Kadar Olacak: İşte Yapılan Tahminler