DreameBot D10s: Evde ve Ofiste Yeni Temizlik Yardımcınız!

Son yıllarda evlerdeki akıllı temizlik robotu kullanımında artış söz konusu. Tabii ilginin olması, bu tip ürünlerin her geçen gün daha iyi özelliklerle karşımıza çıkmasını da sağlıyor. Bu bağlamda DreameBot D10s, eviniz ve ofisinizde keyifle kullanabileceğiniz temizlik yardımcılarından bir tanesi.

DreameBot D10s, başta söylemekte yarar var ki kullanımı kolay ve eşyalarınıza zarar vermeden sert zemin ve ince halılarda derin temizlik yapabilen bir robot yardımcı. Ürünün fırça sistemi başarılı. Dahili bir su haznesine sahip ve bu hazne yardımıyla sanki nemli bezle temizlik yapıyormuşsunuz gibi parlak zeminler ortaya çıkarabilirsiniz. Öte yandan bu ürün, gelişmiş sensörü sayesinde doğru haritalama yapabiliyor ve etraftaki objelere çarpmadan yol alabiliyor. Çarpsa bile, özel yumuşak gövdesi sayesinde üründe ve çarptığı eşyada herhangi bir hasara yol açmıyor. Bu da pek çok kullanıcının göz önünde bulundurduğu detaylardan bir tanesi.

DreameBot D10s, şirket verilerine göre 5,000Pa emme değerine sahip. Diyelim ki evinizdeki ya da ofisinizdeki sert zemini (parke, mermer, taş zemin gibi) temizlemek istiyorsunuz. İster kuru, isterseniz de su haznesinin de yardımıyla nemli temizlik işlemleri yapabilirsiniz.

DreameBot D10s: Evde ve Ofiste Yeni Temizlik Yardımcınız!

Ürün, evcil hayvan tüyü, yemek kırıntıları, toz ve benzeri detayları rahatlıkla emebiliyor. Eğer mermer bir zemini temizliyorsanız, nemli temizlik özelliğini açmanızı öneririz. Zira bu sayede temizlenen zemin daha parlak bir görünüme kavuşabiliyor.

DreameBot D10s, ince halılarda da, özellikle büyük kırıntıları temizlemek için yararlı bir yardımcı. Ayarlamasını yapın ve bırakın geri kalanı o halletsin. İsterseniz “Önce şu odaya gir, sonra da bu odaya gir” gibi komutları da uygulama aracılığıyla verebiliyorsunuz ve o da planı sadık bir şekilde uygulayabiliyor.

DreameBot D10s, 5200mAh pil değerine sahip ve bu, firmanın belirttiğine göre 280 dakikaya varan temizlik sürecini mümkün kılıyor.

Eğer pil değeri azalırsa, şarj olmak için şarj istasyonuna doğru yol alıyor. Yani şart etmek için sizin bir şey yapmanıza gerek kalmıyor. Şarj işlemi tamamlandıktan sonra ise, son temizlik noktası neresiyse oraya dönüyor ve kaldığı yerden işine devam ediyor. Kısacası ürün, çoğu noktada size ihtiyaç duymadan çözümler üretebiliyor. Bu gerçekten sevindirici. Siz evde olmasanız bile temizlik devam edebiliyor ve bu da zaman tasarrufu demek.

Dreamehome uygulamasıyla daha verimli temizlik süreçleri

Ürün, Dreamehome uygulamasıyla daha işlevsel bir konuma gelebiliyor. Örneğin, evinizde temizlenmesine gerek olmayan noktaları belirleyebilir ve özel bir temizlik haritası oluşturabilirsiniz. Temizlik saatleri ve su bazlı temizlik gibi tercihler tarafında da düzenlemeler yapabilirsiniz. Tabii ki çok katlı evler için birden fazla temizlik rotası hazırlama imkânınız da var. Odalar için sıralama yapabilirsiniz mesela.

Son yıllarda “akıllı ev” ve “akıllı ofis” konseptleri üzerine pek çok çalışma var. Bu zaten hepimizin bildiği bir konu. Birkaç komutla pek çok elektronik aleti çalıştırabiliyor, evde olmadığımız anlarda dahi yönetimi sağlayabiliyoruz. DreameBot D10s temizlik robotu da akıllı ev konseptiniz için tamamlayıcı cihazlardan bir tanesi. Cihaz, Alexa, Siri ve Google Assistant desteğine sahip. Böylece ürünü sesli komutlarınızla da yönetebiliyorsunuz.

Tabii ki ürün, pek çok farklı eklentiye sahip. Bu eklentiler, ev ya da ofisinizin yapısı ve temizlik rutinlerinize göre ön plana çıkıyor.

DreameBot D10s: Evde ve Ofiste Yeni Temizlik Yardımcınız!

DreameBot D10s özellikler:

Maksimum vakum/emme gücü: 5,000Pa
Maksimum çalışma süresi: 280 dakika (Sessiz modda vakumlama ve paspaslama)
Pil kapasitesi: 5,200mAh
Toz kutusunun kapasitesi: 570mL
Su tankının kapasitesi: 235mL
En düşük gürültü düzeyi: 60dB (Paspas modunda)
Ürün boyutları: 350 x 350 x 96.8mm (14 x 14 x 4in)
Ağırlık: 3.6 kilo.

Daha fazla detay için buraya göz atabilirsiniz..

İlgili Haberler:

>> Windows 11 ile Güç Tasarrufuna Odaklanan Yeni Özellik