Dünya Bekarlar Günü Nedir? İnternetten Bekarlara Özel İndirimler Başladı

Dünya Bekarlar Günü indirimleri

Kulağa ilk başlarda biraz tuhaf gelse bile Dünya Bekarlar Günü diye bir kutlama var ve oldukça popüler. Hadi gelin bugüne özel indirimlere birlikte göz atalım.

.

İlk olarak Çin’de 2009 yılında kutlanmaya başlanan Dünya Bekarlar Günü, düzenli olarak 11 Kasım’da kutlanıyor. Her ne kadar 2009 yılında çıktığı söylense bile 1990 yılında da bugünün kutlandığı biliniyor. Kasım ayı yılın 11. ayı olması nedeniyle seçildi. Buradaki iki tane “1”, yalnız olmayı simgeliyor.

Dünyanın birçok yerinde kutlanan Bekarlar günü, aynı zamanda çok ciddi indirimlere de ev sahipliği yapıyor. Dünyanın birçok yerinde internetten indirim sağlamak mümkün. Ayrıca herhangi bir ek üyelik yapmanıza da gerek yok.

Dünya Bekarlar Günü indirimleri büyük fırsatlar sunuyor

Birçok kişinin yakından takip ettiği indirimler, özellikle Alibaba üzerinden sağlanıyor. Çin’de bekarlar gününü kutlayan çok fazla kişi var. Bu özel gün, sevgililer gününe karşıt olarak ortaya çıktı ve çok beğenildi. Sadece 2017 yılında bugüne özel indirimlerden 25,8 milyar dolar kazanç elde edildi. Sadece bu bile ne kadar büyük bir pazara hitap ettiğini göstermeye yetiyor.

Dünya Bekarlar Günü indirimleri

Muhteşem Cuma veya Siber Pazartesi gibi günlere önemli bir alternatif sunan Bekarlar Günü, isteyen herkesin katılımına açık. Alibaba platformu şu anda devasa indirimlerle kullanıcıları selamlıyor. Dünya Bekarlar Günü indirimleri sadece Alibaba üzerinden verilmiyor. Aynı zamanda Udemy gibi kurslar ile de indirim alabilirsiniz. Şu anda bugüne özel 27,99 TL’ye kurslar satın alabilirsiniz.

Bu arada böyle bir günden yararlanmak için herhangi birşeyleri kanıtlamanız gerekmiyor. Sadece bu özel günden faydalanmanın tadını çıkarmanız yeterli. Sevgililer gününde, kanıt ya da başka bir detay talep edilmediği gibi Bekarlar Günü’nde yalnız olduğunuzu kanıtlamanıza gerek yok. Eğer sevgiliniz yoksa, her geçen yıl daha fazla önem kazanan Bekarlar Günü tam size göre. 

Sevgilinizin olmamasını belki de bir dezavantaj olarak görüyor olabilirsiniz. Ancak bu indirimler, avantajlı konuma geçmenizi sağlayacak. Dünya genelinde henüz yeni yeni duyulan bu indirim ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Amazon Türkiye indirimi başladı İşte indirime giren o ürünler

>> FIFA 21 Devasa İndirim Kampanyası İle Geldi: Neredeyse Ücretsiz Tıkla ve İndir


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here