iPhone 13 İlk Detaylar Gelmeye Başladı Ultra Güç Tasarrufu Sunulacak

iPhone 13 İlk Detaylar Gelmeye Başladı Ultra Güç Tasarrufu Sunulacak

iPhone 13 ilk detaylar
Google News Abone Ol

iPhone 13 ilk detaylar yavaş yavaş gelmeye başlıyor. Hadi gelin tüm bu ayrıntılara birlikte göz atalım.

Apple tarafından henüz yeni geliştirilen iPhone 13, ilk detaylar ile karşımızda. Şirketin bu hafta içerisinde iPhone 12 modeli satışlarına başlaması ile birlikte iPhone 13 çalışmaları da hızlandırıldı. Ekran konusunda LPTO paneller iPhone için büyük önem taşıyor. Bu nedenle şirketin Samsung yerine LG ile çalışması an meselesi.

LG firması Apple tarafından geliştirilecek iPhone 13 modellerindeki panel ihtiyacını giderecek. Güney Kore merkezli LG şirketinin güç tasarrufu yüksek OLED ekranlar için Apple ile masaya oturduğu biliniyor. Bu tür paneller ultra güç tasarrufu sağlayabilir

iPhone 13 ilk detaylar yüksek hızlara işaret ediyor

Apple firmasının çok büyük bir hayran kitlesi var. Hangi ürün çıkarsalar aynı zamanda ciddi bir talep ile karşılaşıyorlar. Mesela yeni gelecek olan iPhone 13 cihazı muhtemelen dikkatleri üzerinde toplamayı başaracak.

iPhone 13 akıllı telefon modelinin, ekran yenileme hızıyla da beğeni toplayacağını söyleyebiliriz. Bu seferki modelde, ekran yenileme hızı 120 Hz seviyelerine kadar yükselecek. iPhone 13 ilk ayrıntılar aynı zamanda, yeni Apple watch series modellerinin de belli olmasını sağladı. Bu cihazlarda LPTO panelleri kullanılmaya devam edilecek.

iPhone 13 ilk detaylar

Apple genellikle, bir önceki cihazın daha farklı tasarımda olanını üretiyor. Mesela iPhone 11 ve iPhone 12 arasında çok büyük çentik farkı var. iPhone 13 ilk detaylar dikkate alındığında, firmanın yine yeni bir tasarıma başvuracağı düşünülüyor. ProMotion özelliğini desteklemesi planlanan yeni iPhone modellerinde, tasarımda yenilik yapılabilir.

Apple genellikle ürünleri hakkında uzun süre dedikodu çıkarmayı seviyor. Herkesin kendi akıllı telefonlara hakkında konuşmasını isteyen Apple şirketi, daha şimdiden başarılı oldu. iPhone 13 ilk ayrıntılar ortaya çıkmaya başladıkça, herkesin duyduğu merak aynı oranda artıyor.

Apple analisti Ming-Chi Kuo, gelecek diye yine 4 farklı iPhone piyasaya süreceğini özellikle belirtti. Şimdilik bunların neredeyse kesinleştiğini söyleyebiliriz. Sizce yeni iPhone modellerinde daha başka neler kullanılabilir? Önerilerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> iPhone 12 test sonuçları ortaya çıktı! Android telefonların vay haline

>> realme 7 Pro Yorumları ve İnceleme: Uygun Fiyat ve Neredeyse Ödün Vermeyen Performans


CEVAP VER