Elon Musk Asperger Sendromu Olduğunu Açıkladı: Canlı Yayında İlginç Anlar Yaşandı

Elon Musk bilinmeyen 5 özelliği
Google News Abone Ol

Elon Musk asperger sendromu ile dünyaya geldiğini canlı yayın esnasında açıkladı. Birçok kişi aslında onun pek normal olmadığını düşünüyordu. Musk bunu tıbbi bir terim ile damgalamış oldu. Hadi gelin konuyla ilgili tüm detaylara birlikte bakalım.

Tesla ve SpaceX gibi şirketlerin kurucusu olan Elon Musk, ilginç çıkışlar yapmasıyla biliniyor. Katıldığı bir televizyon programında yine bu çıkışlarından bir tanesini yaptı. Saturday Night Live olarak bilinen bu program dünya genelinde fazlasıyla izleniyor. Musk bu program ile geceye eğlenceli başladı.

Genellikle mizahi bir anlatıma sahip olan bu genç girişimci yaptığı giriş konuşmasında dikkatleri üzerine çekti. Kendisinin sahip olduğu bir sendromdan söz açtı. Asperger nörolojik farklılığına sahip olduğunu söyledi. Böylece programda böyle bir farklılığı bulunduğunu söyleyen ilk kişi oldu. Kısacası SNL bir ilki yaşadı.

Elon Musk asperger sendromu olduğunu esprili bir dille söyledi

Elon Musk Twitter hesabı üzerinden genellikle son derece eğlenceli paylaşımlar yapıyor. Hatta çoğu zaman insanları dalgaya bile aldığını söyleyebiliriz. Ayrıca kendisi tarafından söylendiğine göre insan ilişkileri bakımından pek iyi bir süreç yaşamadı. Nörolojik farklılığa sahip olması onu bu konuda biraz daha talihsiz yapıyor.

Elon Musk asperger sendromu

Bu programda asperger sendromu olduğunu söyleyen Musk, birçok kişinin bunu araştırmasını sağladı. Bu sendroma sahip olanlar genellikle iletişim kurmakta çok zorlanıyor. Ayrıca çoğunlukla bir şeye takıntılı olmaları ile biliniyorlar. Yani hiç tahmin edilmeyecek bir alanda uzmanlık kazanabilirler. Bu onların ayrıntılara olan düşkünlüklerini gösteriyor.

Canlı yayın son derece eğlenceli geçti

Bu canlı yayın Musk açısından son derece farklıydı. Kendisinin genel tavırlarına bakıldığında eğlendiğini söyleyebiliriz. Ayrıca canlı yayının ilerleyen dakikalarında annesi de buraya katıldı. Böylece ortaya ilginç görüntüler çıkmış oldu.

Canlı yayın esnasında kendisinin ilk asperger sendromlu sunucu olduğunu söyledi. Bu durum onu tarihe geçirdi. Henüz kimse onun neden durduk yere böyle bir açıklama yaptığını bilmiyor. Hemen aşağıya sizler için o gecenin videosunu bıraktık. İzledikten sonra düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Elon Musk Sayesinde Milyoner Olabilirsiniz: Evet Bu Mümkün!

>> Tesla, Elon Musk Hakkındaki “Abartılı Açıklamalar” Görüşüne Katılıyor


CEVAP VER