Elon Musk Sayesinde Milyoner Olabilirsiniz: Evet Bu Mümkün!

Elon Musk SHIB Coin

Dünyanın en büyük girişimcileri içerisinde yer alan Elon Musk sayesinde milyoner olmanız zor değil. Üstelik bunu yapabilen bazı ilginç yatırımcılar var. Hadi gelin lafı daha fazla uzatmadan konu ile ilgili tüm detaylara birlikte göz atalım.

Tesla ve SpaceX gibi şirketlerin en önemli ismi olan Elon Musk insanları dolar milyoneri haline getirebiliyor. Elbette bunu bireysel olarak yapmıyor. Bazı takipçileri onun sayesinde iyi gelirler elde edebiliyor. Bunun temel kaynağı kripto paralar. Günümüzün en hızlı değişen dijital varlıkları içerisinde yer alan kripto paralar bazen sert yükselişler yapabiliyor.

Elon Musk takipçileri onun tarafından atılan tweetler ile birlikte milyonlar kazanabiliyor. Genellikle onun Dogecoin ile ilgili bir takıntısı olduğunu söyleyebiliriz. Ara sıra attığı bu kripto para biriminin tweetleri ilginç gelişmelere neden oluyor. Mesela o her tweet attığında Dogecoin çok sert bir yükseliş yakalıyor.

Elon Musk sayesinde milyoner olanlar bunu nasıl başardı?

Onun attığı tweetler ile milyoner olan 1 kişi var. Elbette muhtemelen daha fazla yatırımcı bu sayede milyoner olmuştur. Ancak şu anda bilinen sadece bir kişi var. 33 yaşındaki bir kişi Dogecoin tweeti atan Musk’ın hesabını takip ediyor. O her tweet attığında kendisi alım yaptı ve böylece kazancını kat kat artırdı.

Elon Musk sayesinde milyoner

Contessoto isimli bu adam yaklaşık olarak 1 milyon dolar civarında kazanç elde etti. Yani kendisinin yaptığı sadece Musk’ın hesabını takip etmekti. Yaklaşık olarak 69 gün sonunda 1 milyon dolar kazanmayı başardı. Böylece son derece sağlam bir gelir elde etti.

Dogecoin yatırımcısı büyük risk aldı

Her ne kadar tüm her şey son derece kolay gibi görünse bile aslında oldukça tehlikeli diyebiliriz. Yükseliş olsa dahi yine de ciddi bir düşüş potansiyeli var. Özellikle ayı sezonunda yüzde 60 seviyelerinde düşüş ortaya çıkabiliyor. Böyle bir durumda mal varlığınızın önemli bir bölümünü kaybedebilirsiniz.

Analistler genellikle riskli yatırımlar önermiyor. Bu nedenle dikkatli olmanızda fayda var diyerek yazımızı bitiriyoruz.

İlgili Haberler:

>> Kripto Para Borsaları Ajan Gibi Kullanılacak: Sonunda Kurallar Açıklandı

>> Bitcoin ile Maaş Alan Futbolculara Ifunanyachi Achara da Dahil Oldu


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here