Elon Musk Komedi Programı Sunacak: Miley Cyrus da Eşlik Edecek

Elon Musk bilinmeyen 5 özelliği

Elon Musk komedi programı Saturday Night Live’ı sunacak. Üstelik, Musk’a sunumunda Miley Cyrus da eşlik edecek. Program, 8 Mayıs’ta ekrana gelecek.

Tesla ve SpaceX’in CEO’su komedi şovu Saturday Night Live’ı (SNL) sunacağı ortaya çıktı. Bu program Amerika Birleşik Devletleri’nde 40 seneden uzun süredir devam eden çok geleneksel bir şov. Bununla birlikte, Musk’ın sunacağı programın 8 Mayıs’ta yayında olacağını program resmi Twitter adresinde paylaştı. Üstelik Musk’a bu programda ünlü şarkıcı Miley Cyrus da eşik edecek. Cyrus’un titri ise “müzikal konuk” olacak.

Musk, teknoloji ve iş dünyasındaki başarılarının yanında bir komedi ikonu olarak da ünlü bir isim. Özellikte Twitter’da kullandığı mizahi dil Musk’ın başarılı olması yanında çok da popüler olmasına da yol açtı. Sosyal medya iletişimi konusunda da Musk, mizahtan etkili bir biçimde yararlanması ile ünlü. Şimdi ise bilinen mizah yeteneğini ABD’nin klasikleşmiş mizah programında gösterecek. Kısacası program toplam 90 dakika sürecek.

Elon Musk SNL komedi programı öncesinde de oldukça deneyimli

Elon Musk, bundan önce de birçok programa konuk olmuş ve başarı göstermiş bir isim. Daha önce Joe Rogan’ın podcast şovuna konuk olan başarılı CEO, programda uyuşturucu kullanması ile gündeme oturmuştu. Bu durum daha sonra internet ortamında çok sayıda şakaya konu oldu. Bunun yanında Musk, Iron Man 2 filminde de küçük bir role sahip. Hatta kendisi sadece bir figürandan fazlası olarak bir repliğe de sahipti. Ayrıca ünlü televizyon dizisi The Simpsons’ın bir bölümünde kendini canlandırdı. Eğer izlemek isterseniz bu bölümün ismi “The Musk Who Fell to Earth olarak geçiyor. Tüm bunların yanında mesleki uygunluğu ile The Bing Bang Theory ve yan dizisi Young Sheldon’da da yer aldı.

Elon Musk, katıldığı tüm bu programlarda eğer teknolojide bu kadar başarılı olmasaydı neler yapabileceğini çok defa kanıtladı. Ancak Saturday Night Live her zaman farklı bir yere sahip olmuştur. Bu yüzden bu programa konuk olmanın medyada özel bir yeri bulunur. Bu programın adından da anlaşılacağı üzere canlı yayınlanması da kendisi için büyük bir zorluk olacak. Bakalım Musk’ın bu şovdaki performansı nasıl olacak.

Diğer haberler

>> Hızlıca Zengin Olmak İçin Teknolojiyi Kullanmak Yeterli Mi? İşte Dünyadan Örnekler

>> İlk Otonom Kamyon Bakın Hangisi Oldu: Bu Sefer Tesla Değil


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here