English Guru, 2023’te Gözünü Yeni Pazarlara Dikti

Anadili İngilizce olan eğitmenlerle, zaman ile mekândan bağımsız olarak İngilizce eğitim imkânı sunan English Guru, 2023 yılına hızlı bir giriş yapıyor. Yeni yılda 10 milyon TL ciro ile 5 bin kullanıcıyı hedefleyen platform, başta Çin ve Güney Kore olmak üzere Uzakdoğu pazarlarına girmeyi planlıyor.

Dünya çapında giderek artan İngilizce öğrenme talebini profesyonel eğitmenler ve uygun fiyat politikasıyla karşılamak amacıyla kurulan online dil öğrenme platformu English Guru, İngilizce eğitimini herkes için pratik, hızlı, esnek ve ulaşılabilir kılıyor.

Gerçek zamanlı İngilizce altyazı desteği ile English Guru’nun rakiplerinden ayrıştırdığını ve sunduğu bu avantajlarla her geçen gün daha fazla kullanıcıya ulaştığını söyleyen English Guru CEO’su İbrahim Karakuş, “2023’teki hedeflerimiz arasında 10 milyon TL ciro ve 5 bin kullanıcıya ulaşmak bulunuyor. Bunun yanı sıra önümüzdeki yılın ikinci çeyreğinde aralarında Çin ve Güney Kore’nin de bulunduğu Uzakdoğu pazarlarına girmek istiyoruz. Ar-Ge çalışmalarımızı tamamlamakla birlikte sadece doğru zamanı bekliyoruz” dedi.

English Guru, 2023'te Gözünü Yeni Pazarlara Dikti

English Guru: Çocuklukta dil öğrenilmesi oldukça kritik

Çocukların İngilizce eğitimlerine büyük önem veren eğitim şirketinin 4-13 yaş aralığındaki çocuklara yönelik hazırladığı “çocuk paketi” yoğun ilgi görüyor. Çocukluk döneminde dil öğrenilmesinin oldukça kritik bir konu olduğunu söyleyen İbrahim Karakuş, dil öğrenimine erken yaşlarda başlanılması dilin daha kolay öğrenilmesini sağlarken, aynı zamanda dil üzerindeki hakimiyeti de artırdığını vurguluyor.

Şirketin “çocuk paketi”, ana dili İngilizce olan ve anadili seviyesinde İngilizce konuşan eğitmenleri kapsıyor ve dersler görüntülü olarak kaydediliyor. Aynı zamanda bu pakette gerçek zamanlı İngilizce altyazı desteği de bulunuyor.

İlgili Haberler

>> Nvidia’dan Sonra Şimdi de AMD’nin Başı Dertte! Ekran Kartı Alacaklar Dikkat!