Epic Games Bedava Oyun Dağıtıyor (18 Mart – 25 Mart)

100 TL'lik oyun bedava

Epic Games bedava oyun kampanyası bu hafta da devam edecek. Özellikle son dönemlerde bu oyun platformu çok büyük dikkat çekmişti. Hadi gelin detaylara ve hangi oyunun ücretsiz olduğuna birlikte bakalım.

Oyun sektörü dünyanın en hızlı gelişen sektörleri içerisinde yer alıyor. Özellikle bazı platformlar bu büyüklükten fazlasıyla nasibini alıyor Şimdi ise Epic Games ciddi bir sıçrayış yakalayacak gibi görünüyor. Platformun bedava bir şekilde sunduğu oyun ise bu sefer oldukça dikkat çekecek gibi görünüyor.

Oyunu açıklamadan hemen önce önemli bir detay daha belirtelim. Bir hafta önce ücretsiz olan bir diğer oyun Surviving Mars 18 Mart 2021 tarihine kadar ücretsiz kalmaya devam edecek. Aslında bu bile büyük bir kıyak diyebiliriz. Epic Games tarafından sunulacak bedava oyuna gelecek olursak elbette bu The Fall oyunundan başkası olmayacak.

Epic Games bedava oyun kampanyasında yeni oyun

Dünyanın en büyük oyun platformları içerisinde yer alan Epic Games ücretsiz bir şekilde The Fall oyununu sunacak. Oyunda aksiyon ve bulmaca gibi ilginç detaylar yer alıyor. Iron Man filminden alışık olduğumuz yapay zeka sistemleri burada aktif bir şekilde kullanılacak. Oyunda demir adam asla düşmemeli. Bunun için gerekli tüm önlemleri almanız gerekiyor.

Epic Games bedava oyun

Oyunun kuralları son derece basit olsa bile yine de uğraştırıcı diyebileceğimiz kategoriler arasında yer alıyor. Ayrıca diğer oyunlarda olduğu gibi sadece aksiyon bulunmuyor. Aynı zamanda iyi bir plan kurucu olmanız gerekiyor. Epic Games bedava oyun kampanyası ile birlikte bu oyun 18 Mart ile 25 Mart arasında ücretsiz olacak.

The Fall oyununun sistem gereksinimleri

Bu oyunu oynayabilmek için minimum bazı sistemlere sahip olmanız gerekiyor. Bu sistemlerin çok yüksek olmadığını baştan söyleyelim.

  • Windows XP işletim sistemi.
  • 3 GB RAM.
  • GeForce 8600 ekran kartı.
  • 530 MB kullanılabilir alan.

Bunlar elbette minimum düzeyde önerilenler. Yüksek seviyede donanımlar da kullanabilirsiniz. Epic Games bedava oyun ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlar bölümünden tüm fikirlerinizi bizlere aktarabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Asus ROG Phone 5 Oyuncu Telefonu Akıllara Zarar Özelliklerle Geliyor!

>> GTA 5 oyunu yeni haberlerle geliyor: İşte merak edilenler


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here