Epic Games Bedava Oyunu Bakın Hangisi Oldu: Değeri 77 TL’ydi

Epic Games bedava oyunu

Epic Games bedava oyunu belli oldu. Düzenli olarak kullanıcılara ücretsiz oyun dağıtan şirket bu defa farklı bir oyun seçti. Hadi gelin hem bu bedava oyuna hem de sistem gereksinimlerine birlikte bakalım.

Oyun şirketleri küresel çapta büyük bir beğeni kazanmaya devam ediyor. 2022 yılına özel 15 gün boyunca 15 tane hediye dağıtan bu oyun platformu yerinde durmuyor. Sürekli olarak yeni ücretsiz kampanyalar ile birlikte kullanıcıların beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Her hafta bedava oyun dağıtan şirket bu hafta yine kaldığı yerden devam ediyor. Tam olarak 77 TL değerindeki Daemon X Machina isimli bir oyun ücretsiz oldu. İsteyen herkes oyunu 27 Ocak ile 3 Şubat tarihleri arasında yükleyebilir. Epic Games Store üzerinden ücretsiz bir şekilde bu oyunu indirebilirsiniz.

Epic Games bedava oyunu: Daemon X Machina

Bu oyunu ücretsiz bir şekilde indirmek isteyenler Epic Games Store sayfasına gidip buradan yükle butonuna dokunarak indirme işlemini gerçekleştirebilir. Hemen ardından şimdi “Sipariş Ver” düğmesine tıklayıp kitaplığa bu oyunu ekleyebilirsiniz.

Daemon X Machina

Özellikle son dönemlerde fazlasıyla dikkat çekmeyi başaran bu oyun, savaş alanı boyunca makinelerin yer aldığı bir platformda geçiyor. Son derece tehlikeli ve şiddetli olan bu makinelere karşı mücadele etmeniz gerekiyor. Oyunda makinelerin savaşı son derece ilginç görüntülerin ortaya çıkmasını sağlıyor.

Daemon X Machina sistem gereksinimleri

Bu oyunu oynamak için bazı temel sistem gereksinimlerine sahip olmanız gerekiyor.

  • Öncelikle en az 13 GB depolama alanınızın olması şart
  • 6 GB RAM
  • Windows 8.1
  • Intel i5-3470

Bu özellikler temel düzeyde sahip olmanız gerekenler. Cihazınız bu özelliklerin daha altındaysa ne yazık ki oyunu oynamanız mümkün değil.

Epic Games düzenli olarak ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam ediyor. 3 Şubat 2022 tarihine kadar bedava olan bu oyunu indirmekte acele etmenizi öneriyoruz. Bu tür bedava oyun haberleri geldikçe aktarmaya devam ediyoruz.

İlgili Haberler:

>> Uygun Fiyatlı Oyuncu Laptopları: Bu Fiyata Daha İyisi Yok!

>> PlayStation 5 Oyun İçi Ekran Görüntüsü ve Video Paylaşımı Nasıl Yapılır?