100 TL’lik Oyun Bedava Dağıtılıyor: Evet Yine Epic Games

100 TL'lik oyun bedava

100 TL’lik oyun bedava bir şekilde kullanıcılara dağıtılıyor. Özellikle son dönemlerde bu tür kampanyalarla kendinden sıkça bahsettiren Epic Games yine önemli bir fırsat sunuyor. Hadi gelin konuyla alakalı merak edilen tüm detaylara birlikte bakalım.

Dünyanın en büyük oyun devleri içerisinde yer alan Epic Games düzenli olarak ücretsiz oyunlar dağıtıyor. Böylece kullanıcı sayısını artırmayı amaçlıyor. Geçtiğimiz yıl başlayan ücretsiz oyun dağıtımları ilk etapta sadece birkaç ay ile sınırlıydı. Fakat gelen talebin artması nedeniyle şirket kullanıcıları kıramadı.

Neredeyse her hafta ücretsiz bir şekilde bazı oyunlar dağıtan bu marka şimdilerde popüler olan başka bir oyunu kullanıcılarla buluşturuyor. Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure ismindeki bu oyunu bedava alabilirsiniz.

100 TL’lik oyun bedava verilecek

Ücretsiz bir şekilde dağıtılan oyun yaklaşık olarak 100 TL fiyata sahip. Birçok kişi tarafından beğenilen bu oyunda temel düzeyde ekipmanlar talep ediliyor. Mesela Windows 7 64 bit oyun için yeterli olacaktır.

  • İşlemci olarak Intel i3 530 @2.93 GHz.
  • 4 GB RAM Bellek.
  • Nvidia Geforce GTX 780 @3GB Ekran Kartı.
  • Sürüm 11 DirectX.
  • 15 GB Kullanılabilir Hafıza.

Yukarıda gördüğünüz üzere oyun ile ilgili istenen sistem donanımları son derece basit. Bu nedenle neredeyse herkes bu oyunu indirip yükleyebilir. Epic Games genellikle herkesin indirebileceği ve basit donanımlar talep eden oyunlar tercih ediyor.

Epic Games sürprizleri devam edecek

Bu oyunu 17 Kasım 2021 tarihinde kütüphanenize eklemeniz mümkün. Epic Games ana sayfası üzerinden indirme işlemlerini yapabilirsiniz. Bu oyun sadece kısa bir süre için ücretsiz bir şekilde dağıtılacak.

Steam platformu üzerinden incelendiğinde oyunun bazı olumsuz yorumlar aldığını görüyoruz. Fakat Epic Games bu oyunu önemsediği için ücretsiz bir şekilde oyunculara dağıtıyor. Platform tarafından düzenli olarak başlatılan ücretsiz oyun fırsatlarını bildirmeye devam ediyoruz, bizi takipte kalın.

İlgili Haberler:

>> eFootball PES En Sevilen Oyun Olarak Göze Çarpıyor. Bakın Detaylar Neler…

>> Twitch Hackerların Elinde Oyuncak Oldu: Çok Fena Dalga Geçtiler