Epic Games Bedava Oyun Kampanyası Devam Ediyor: İşte Yeni Oyun (Video)

Epic Games bedava oyun

Oyun platformları arasında önemli bir yere sahip olan Epic Games bedava oyun kampanyalarına devam ediyor. Şirket geçtiğimiz hafta iki önemli oyunu ücretsiz yapmıştı. Bu hafta ise yeni bir oyun ile karşımızda.

Epic Games bugüne kadar zaten bilinen bir platformdu. Vermeye başladığı ücretsiz oyunlar ile birlikte popülerliğini çok ciddi şekilde artırdı. Böylece diğer oyun markaları ile kıyaslandığında ismini ön plana çıkarmayı başardı. Geçtiğimiz hafta Shenmue 3 ve Neon Abyss isimli 2 oyunu bedava dağıtmıştı.

Bu haftaki ücretsiz oyun çok daha farklı bir tarza sahip. Özellikle aksiyon ve macera sevenlerin bu oyunu beğenme ihtimalleri çok daha yüksek. Fakat oyun kısa bir süreliğine ücretsiz. Bu yazıyı okuduktan hemen sonra eğer oyunu yüklemek istiyorsanız çok hızlı olmanız gerekiyor.

Epic Games bedava oyun belli oldu

Epic Games platformu tarafından sunulan bu ücretsiz oyun Remnant: From the Ashes olarak belirlendi. Son derece ilginç bir konuya sahip olduğunu söyleyebiliriz. Oyun içerisinde başka boyuttan gelen kadim kötülükler göreceksiniz. Oyunda hayatta kalan son insanlardan birisi olarak mücadele edeceksiniz.

Oyunun grafiklerine bakıldığında son derece başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Üst düzey bir gerçeklik sağlayan bu oyun hiçbir ücret ödemeden sizin olabilir. Epic Games Store platformuna gidip hesabınızla oturum açtıktan sonra oyunu indirebilirsiniz. Sizleri ilginç bir boyuta götürecek olan Remnant: From the Ashes son derece iddialı.

Remnant: From the Ashes için sistem gereksinimleri

Bu oyunu oynamak istiyorsanız bazı sistemlere bilgisayarınızın sahip olması gerekiyor. En düşük sistem gereksinimlerini sizler için paylaşıyoruz.

  • Öncelikle en az Windows 7 işletim sistemi kullanmanız gerekiyor
  • Intel core i3 işlemci
  • 8 GB RAM
  • AMD Radeon RX 470

Tüm bu sistemler ile oyunu oynayabilirsiniz. Fakat biraz daha üst seviye bilgisayar ekipmanları kullanırsanız oyun daha keyifli geçecektir. Oyun hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar bölümünden bizlere paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Cyberpunk 2077’yi Keanu Reeves Bile Oynamamış. Oyunculara Yalan Söylenildi

>> Steam Oyun İade Nasıl Yapılır? Beğenmediğiniz Oyunu İade Edin, Paranızı Alın!