Epic Games Store: Jurassic World Evolution Ücretsiz İndirilebiliyor

Epic Games Store, Noel operasyonunu son bir ücretsiz oyunla tamamladı. Alien: Isolation, Cities Skylines, Metro 2033: Redux veya Torchlight 2’den sonra oyuncular, bir “dinozor parkının dizginlerini elinize almanız gereken bir yönetim oyunu olan Jurassic World Evolution ‘a ücretsiz sahip olabilecekler.

Epic Games Store’un 2020’nin sonunda sunduğu yeni oyunlar konusunda müşterilerini falyasıyla memnun ettiğini söyleyebiliriz.  Gerçekten de oyun platformu 15 gün boyunca günde bir kaliteli oyun sunarak kullanıcılarını şımartmaya karar verdi. Herkes için bir şey vardı: Metro 2033: Redux ile tatlı bir havaya sahip FPS, Alien: Isolation ile uzayda hayatta kalma, Cities Skylines ile doğrudan yönetim ve hatta Torchlight 2 ile eski moda eğlence.

Epic Games Store, bu operasyonu ve 2020 yılını şık bir şekilde tamamlamak için, bu olayı ünlü ve efsanevi bir lisanstan uyarlanan bir oyunla kutlamaya karar verdi: Jurassic World Evolution. Geçmişte Steven Spielberg destanının video oyunu uyarlamalarının hiç bu kadar başarılı olmadığı doğruysa. Frontier Developments tarafından geliştirilen ve oyunun sadece harita üzerinde gezinmekle yetinmediği, tam tersi bir macera peşinde koşturma olduğu söylenebilir.

Jurassic World Evolution ile Maceraya Başlamaya Hazır mısınız?

Bu yönetim oyununda, bir dinozor eğlence parkının kontrolünü ele geçirmeye davetlisiniz. Sadece bu bile oyun severlerin bu oyunu indirmesi için yeterli. Jeff Goldblum ‘un bizzat yardım ettiği, diğer adıyla komik Doktor Ian Malcom, parkınızın aktivitesini geliştirmek için çeşitli hedefleri yerine getirmeniz, muhafazalarınızı velociraptor, triceratops, T-Rex ve diğer tarih öncesi dino sürüngenlerle stoklamanız ve müşterilerinizin hayatta kalması.Jurassic World Evolution

Ama oyun bu kadar kolay değil. Jurassic World Evolution’da bir kaza hızla meydana gelebilir: örneğin, bir fırtına elektrik tesisatınızı bozabilir ve bunun neden olabileceği feci sonuçlar doğurabilir. Diyelim ki müşterilerinizi yiyip bitiren bir T-Rex ile başınız belada. Bu durumlarda, hasarı sınırlandırmak için kararlarınızı hızlı bir şekilde vermeniz gerekiyor.

Bir hatırlatma olarak, Jurassic World Evolution’ı 7 Ocak 2021 saat 17: 00’ye kadar Epic Games Store’dan ücretsiz olarak alabileceksiniz. Gerçekten de platform yeni sunacağı ücretsiz oyunlar ile birlikte müşterilerilerini memnun etmeye devam edecek gibi gözüküyor. Bakalım 2021’in en iyi ücretsiz sunulan oyunları ne olacak.

Jurassic World Evolution oyununu ücretsiz indirmek için bu bağlantıyı tıklayın.

Peki sizin beklentileriniz neler? Platformun ücretsiz sunmasını istediği oyunları bizimle paylaşınç

İlgili haberler

>> Epic Games 15 Gün Ücretsiz Oyun Dağıtacak İşte Merak Edilen Tüm Detaylar

>> Epic Games Yeni Ücretsiz Oyunu Açıkladı İşte Detaylar (Tıkla İndir)