Epic Games Ücretsiz Oyun Festivali Başladı: İşte İlk Bedava Oyun

Epic games bedava oyun

Epic Games ücretsiz oyun festivali en sonunda başladı. Birçok farklı kampanya ile birlikte bedava oyunlar oynayabilirsiniz. Şirket ilk hangi oyunun bedava olduğunu da açıkladı. İşte konuyla alakalı merak edilenler.

Dünyanın en büyük oyun devleri içerisinde yer alan Epic Games ilginç kampanyalar oluşturuyor. Bu kampanyaların ana teması bedava oyunlar üzerine. Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz yıl bedava oyun kampanyası başlatmıştı. Bu oyunlar sadece birkaç hafta boyunca bedava bir şekilde dağıtılacaktı.

Epic Games oyunculara daha fazla ücretsiz oyunlar dağıtabilmek için kampanyasını uzattı. Böylece sürekli olarak bedava oyun verdi. Yeni kampanya ise 15 gün boyunca devam edecek. Şirketin sloganı 15 gün 15 ücretsiz oyun oldu. Bugün belirlenen ilk oyun bedava dağıtılıyor.

Epic Games ücretsiz oyun: Shenmue 3

Epic Games tarafından belirlenecek olan oyun 24 saatliğine ücretsiz oluyor. 15 günlük süre boyunca duyurulan oyunu 24 saat içerisinde almanız gerekiyor. Aksi halde yeniden ücretli hale gelecek. Epic Games hediye maratonu Shenmue 3 ile başladı. Bu oyun gerçekçi grafikleri ile ön plana çıkıyor.

Epic Games ücretsiz oyun

Bu oyunda Ryo, babasının katilinin peşinde. Bu katilin en fazla istediği eserlerden olan Phoenix Aynası büyük sırlara sahip. Oyunun baş karakteri işte tam olarak bu sırrı çözmeye çalışıyor. Oyunda Çin kırsalı ve son derece büyüleyici doğal görüntüler olduğu görülüyor. Böylece oyunculara bir oyundan çok daha fazlasını sunuyor.

Shenmue 3 sistem gereksinimleri

Bu oyunu oynamak için minimum bazı sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

  • Windows 7 işletim sistemi
  • Intel core i5 işlemci
  • 4 GB RAM
  • NVIDIA GeForce GTX 650 Ti veya üstü
  • En az 100 GB depolama

Yukarıda sıraladığımız sistemler minimum sahip olmanız gerekenler. Elbette daha üst seviyedeki ekipmanlar oyunu çok daha keyifli bir şekilde oynamanızı sağlayabilir. Peki siz bu oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Cyberpunk 2077’yi Keanu Reeves Bile Oynamamış. Oyunculara Yalan Söylenildi

>> Steam Oyun İade Nasıl Yapılır? Beğenmediğiniz Oyunu İade Edin, Paranızı Alın!