Epic Games Bedava Oyunu Bakın Hangisi Oldu (Video)

Epic Games bedava oyunu

Epic Games bedava oyunu sonunda belli oldu. Bazı oyuncular uzun bir süre hangi oyunların bedava olacağını takip ederek günlerini geçiriyor.

Oyun platformları arasında önemli bir yere sahip olan Epic Games bedava oyunu sonunda açıklandı. Her perşembe günü bir hafta süreyle bedava oyun dağıtan şirketin bu seferki durağı farklı bir oyun oldu. Oyunların en önemli özelliği ise genellikle kullanıcıların ilgisini çekebilecek düzeyde olması.

Şirketin oyun dağıtırken fiyata çok bakmadığını söyleyebiliriz. Yani bir oyunun aşırı pahalı olması bedava yayınlanması için engel değil. Aynı zamanda oyunların uygun fiyatlı olması hızlı bir şekilde bedava yayınlanacağı anlamına gelmiyor. Bu haftaki oyun daha uygun fiyatlı kategorideydi.

Epic Games bedava oyunu: Relicta

Mighty Polygon tarafından geliştirilen Relicta isimli oyun 31 TL değerinde. Bu oyunun ilk çıkış tarihi ise 24 Ağustos 2020. Fizik temelli bir bulmaca oyunu olan bu oyun heyecanlı dakikalar yaşamanızı sağlayabilir. Bu oyunu oynamak istiyorsanız bilgisayarınızın bazı temel özelliklere sahip olması gerekiyor.

  • İşletim sistemi bakımından Windows 7 64 bit
  • 4 GB RAM
  • En az 12 GB depolama
  • NVIDIA GeForce GTX 560
  • Intel Core i3

Tüm bu sistemler en düşük seviyede sahip olmanız gerekenler. Ücretsiz oyun kampanyası ile birlikte Relicta oyununu indirebilirsiniz. Yukarıdaki sistem gereksinimleri zaten çok düşük seviyede bilgisayarlarda bile bulunabiliyor.

Relicta oyununu indirmek çok kolay

Bu oyunu indirmek istiyorsanız yapmanız gerekenler oldukça basit. Epic Games web sitesine girip şimdi sipariş ver butonuna tıklamanız ile birlikte işleminiz tamamlanacak. Bu oyunu şimdi sipariş ver butonu üzerinden kitaplığınıza ekleyebilirsiniz.

Bunu yapmanız ile birlikte oyun sonsuza kadar sizde kalacak. Fiziksel bilmeceleri çözmeyi seviyorsanız bu oyun tam size göre. Ayrıca derin ve esrarengiz bir hikaye arka planı olduğunu söyleyebiliriz. Oyunu indirip oynadıktan sonra fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Epic Games Bedava Oyun Kampanyası Devam Ediyor: İşte Yeni Oyun (Video)

>> Epic Games Bedava Oyun Kampanyaları Tüm Hızıyla Devam Ediyor (9 – 16 Aralık)