Cem Yılmaz Erşan Kuneri Dizisi Bakın Nerede Yayınlanacak: Kararını Verdi!

Cem Yılmaz Erşan Kuneri
Google News Abone Ol

Uzun bir süredir dillerden düşmeyen Cem Yılmaz Erşan Kuneri dizisi sonunda bazı konularda kesinleşti. Herkesin yakından tanıdığı ünlü komedyen Cem Yılmaz, konuyla alakalı önemli açıklamalarda bulundu. İşte konuyla ilgili merak edilen detaylar.

Bugüne kadar Erşan Kuneri dizisi ile ilgili daha çok Acun Ilıcalı’nın Exxen isimli programı konuşuluyordu. Cem Yılmaz’ın onunla çalışma ihtimali son derece yüksekti. Ancak hiç kimsenin anlamadığı bir şekilde Cem Yılmaz Netflix platformu ile anlaşma yoluna gitti. G.O.R.A. ve Arif V 2016 gibi filmlerle tanınan bu karakter, daha çok erotik film yönetmenliğiyle biliniyor.

Cem Yılmaz Erşan Kuneri dizisi hakkında yeni detaylar

Diziyle ilgili bugüne kadar pek birşey bilinmiyordu. Ancak son açıklamalara bakılırsa sit-com benzeri yapıda olabileceği ifade edildi. Böylece tek kamera ile çekim yapılacak ve yaklaşık 8 bölüm sürecek. Dizi ile alakalı bunlar henüz yeni yeni netleşmeye başladı.

Cem Yılmaz Erşan Kuneri

1975 ve 1978 yılları arasında yaşayan bu karakter, o dönemin erotik film yönetmeni olarak biliniyordu. Türkiye’de özellikle de yeşilçam sineması için bu karakter oldukça önemliydi. Cem Yılmaz Erşan Kuneri dizisi ile birlikte, bu karakterin bir kez daha aramıza katılması bekleniyor. Ancak senaryo ile alakalı bazı değişiklikler olduğunu da söylemek gerekiyor. Normal şartlarda ilk olarak bu karakter sadece erotik filmler çeken bir tipleme olacaktı.

Senaryo ile alakalı yapılan son değişiklikler ile birlikte, işler biraz daha değişti. Buna göre dizideki bu karakter, farklı filmler çekmeye çalışan yaratıcı yönetmen şeklinde yeniden dizayn edildi. Yine 1970’li yıllarda sinemeya çok farklı özellikler kazandırmaya çalışan bir Cem Yılmaz Erşan Kuneri karakteri karşımıza çıkacak. Bu arada dizi ile alakalı oldukça önemli bir detaya da yer verildi. Buna göre dizinin ilk 8 bölümünün hemen ardından eğer yoğun bir izlenme olursa ikinci 8 bölümlük devam serisi çekilecek. Bu, Cem Yılmaz’ın ilk dizi deneyimi olacak. Peki siz bu karakter hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Netflix Yeni Özellik Getirecek: İşte Merak Edilen Tüm Detaylar!

>> Minnoşlar Filmi Yasaklanacak Mı? RTÜK Raporu Yayınlandı!


CEVAP VER