eufy Clean Mach V1 Ultra İle Tek Seferde Derinlemesine Hijyen

Yeni ve gelişmiş teknolojilerle kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran Anker, eufy Clean Mach V1 Ultra Moplu Buharlı Şarjlı Dikey Süpürge ile hızlı ve derinlemesine temizlik sağlıyor. Islak ve kuru tüm kirleri ve lekeleri tek seferde temizleyebilen eufy Clean Mach V1 Ultra, sahip olduğu Eco clean ozone teknolojiyle mikropların ve kokuların %99.9’unu yok ediyor.

 Anker, yüksek emiş gücüyle temizliği kolaylaştıran premium ürünü Anker eufy Clean Mach V1 Ultra Moplu Buharlı Şarjlı Dikey Süpürge’yi tüketicinin beğenisine sundu. Endüstride İlk TÜV Rheinland Sertifikası’na sahip süpürge eufy Clean Mach V1 Ultra, sadece 20 saniyede buhar üreterek mikropları ve kurumuş lekeleri zorlanmadan temizliyor.

eufy Clean Mach V1 Ultra İle Tek Seferde Derinlemesine Hijyen

eufy Clean Mach V1 Ultra, Mikrop ve kokuların %99,9’unu yok ediyor

Ahşap, fayans gibi farklı yüzeylerde kullanılabilen Anker eufy Clean Mach V1 Ultra Moplu Buharlı Şarjlı Dikey Süpürge, Eco clean ozone teknolojisine sayesinde sıvı ozon üreterek yüksek hijyen sağlıyor. Yaygın mikrop ve kokuların %99,9’unu yok eden Eco-Clean Ozone teknolojisi, evcil hayvanlar ve çocuklar için de son derece güvenli… 16,800 Pa emiş kuvvetiyle endüstri lideri olan eufy Clean Mach V1 Ultra, böylece az emekle, yorulmadan, yüksek performansta ve derinlemesine temizlik sağlıyor. Kablosuz tasarımıyla zamandan ve güçten tasarruf sağlayan eufy Clean Mach V1 Ultra, temizlik sonrasında da kendi kendini temizleyerek evinizdeki en büyük yardımcınız oluyor.

İlgili Haberler:

>> Poly, InfoComm 2023’te Yapay Zekâ Destekli Çözümlerini Tanıttı