Exxen Aylık Abonelik Fiyatları Açıklandı! İşte Exxen Hakkındaki Tüm Detaylar…

Exxen uygulaması burada

Acun Ilıcalı tarafından açıklanan rakamlara göre Exxen aylık abonelik fiyatları şöyle. Kullanıcılar Exxen içerikleri için reklamlı versiyonda 9,90 TL reklamsız versiyonda ise 19,90 TL ödeyecekler. 

Son dönemde dijital platformlar arasındaki rekabet artmaya başladı ve buna karşın Türk yayın platformu Exxen’de rekabete 1 Ocak 2021 tarihi itibariyle girdi. Peki Acun Ilıcalı’nın sahip olduğu Exxen neler sunacak.

Exxen Aylık abonelkik paketleri ile kullanıcılara sunulan bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Tıpkı rakip platformlar Netflix, Amazon Prime ve BluTV gibi. Exxen hakkında yapılan tanıtımlara baktığımızda şimdilik Exxen aylık abonelik ile birlikte sadece Türk içeriklere erişilebileceğini görüyoruz. Sınırlı sayıda dizi ve belgesel ile yayın hayatına başlayan platfor içerisnde aynı zamanda ünlüler ve Youtuber’lar tarafından hazırlanan şovlarda yer alamkata. Tabii ki platform içeriğini bir Netflix veya Amazon ile karşılaştırmamak gerekli. Çünkü 1 günlük yayın hayatı olan platformun içeriğinin yavaş yavaş güncelleneceğini ve önümüzdeki yıllarda çok daha fazla içerik ile kullanıcılarına hizmet sunacağını düşünüyoruz.

Exxen Aylık Abonelik Neler Sunuyor?

Peki bugün Exxen Aylık Abonelik satın aldınız, neler elde edeceksiniz? Haberimizin başında da söylediğimiz gibi iki farklı paket satışa sunulmuş durumda. Eğer 9,90 TL ile aylık satışa sunulan Reklamlı paketi aldıysanız tüm Exxen içeriklerine erişme hakkı, HD yayın kalitesindeki içerikler, çocuk profili ve 5 tane aile profili oluşturma hakkına sahip oluyorsunuz.

Exxen’in 19,90 TL’lik reklamsız abonelik paketini aldığınızda ise, reklamlı paketin tüm içeriğine reklamsız olarak erişebilme hakkı, , içerikleri cihaza indirip çevrimdışıyken de izleme özelliklerine sahip oluyorsunuz.

Şimdilik sadece HD yayın kalitesi sunulması bir nebze de olsa üzücü. Birçok yayın ağı 4K yayın ile kullanıcıların kalbini mest ederken Exxen’in içeriklerini HD yayın kalitesinde sunması konusundaki tutumunu beğenmediğimizi de söylememizde fayda var.

Ayrıca Exxen Aylık abonelik yerine Yıllık abonelik tercihi de yapabilirsiniz. Yıllık abonelik için reklamlı paket 99.90 ve reklamsız paket 199.90 TL ödemeniz gerekecek.Exxen Aylık Abonelik

Exxen’ni nasıl izleyeceksiniz?

Exxen aylık abonelik ardından telefon Tablet veya web’e bağlanabileceğiniz bir bilgisayardan izlemeniz mümkün. Ayrıca bu bilgisayarı HDMI kablo ile TV’ye bağlayarak izleme keyfinizi TV’ye de taşıyabilirsiniz.

Bu konudaki te üzücü taraf Exxen’in Android uygulamasının hazır olmaması. Şimdilik sadece Apple tablet ve mobil telefonlarında çalışan uygulama ile hizmet veren firmanın Android uygulaması için biraz daha zaman var gibi gözüküyor. Eğer Android uygulaması yayına girerse Akıllı Android TV sahipleri Exxen’i çok daha kolay izleyebilecekler.

Exxen’i diğer platformlarla karşılaştırdığımızda fiyatların makul olduğunu görüyoruz. Exxen reklamlı 9,90 TL , reklamsız 19,90 TL ile aylık abonelik sunuyor. Netflix Türkiye ise SD yayın kalitesindeki en uygun fiyatlı paketi 17,99 TL ile kullanıcıların beğenisine sunmuş durumda. Yerli dijital yayın platformlarından biri olan BluTV ise 22,90 TL’lik bir aylık abonelik fiyatına sahip. Geçtiğimiz yıl Türkiye’de atak yapan Amazon Prime Video ise 7,90 TL ’lik fiyat ile rakiplerine göz dağı veriyor. Şimdilik en uygun fiyatlı dijital yayın platformu Amazon Prime.

Exxen’e bu zorlu yolculuğunda başarılar diliyoruz. Hemen belirtelim Exxen’in yedi günlük dene sürümü bulunuyor. 7 gün deneyip beğenmezseniz ücret ödemeden aboneliğinizi kapatabiliyorsunuz.

İlgili haberler

>> Exxen Dizi Fragmanları Yayınlanmaya Başlandı (Video)

>> NETFLIX ve Amazon Prime RTÜK Lisansı Aldı: Peki Şimdi Ne Olacak?