Fiyat performans odaklı en güçlü 5 Xiaomi akıllı telefon!

Xiaomi Fiyat performans

Bu listemizde sizler için, uygun fiyatlı, fiyat performans odaklı en iyi 5 Xiaomi modeli hazırladık. İşte 4.500 TL altı en güçlü Xiaomi modelleri.

Xiaomi’nin ülkemize resmî olarak giriş yaptığından bu yana birçok modelinin ilgi odağı haline geldiğini söyleyebiliriz. Bunun en temel sebebi ise, Xiaomi’nin genellikle uygun fiyatlı modeller ile karşımıza çıkıyor olması. Bu yüzden Xiaomi, genellikle kur farklarının yüksek olduğu ülkelerde tercih ediliyor. Ülkemizde ise kur farkının dışında artan vergilerin de teknolojik aletlere etkisi büyük olduğu için, genellikle uygun fiyatı ile ön plana çıkan markaların ilgi odağı haline geldiğini söyleyebiliriz. Yıllardır bu ivmeyi en iyi kazanan marka ise Xiaomi. En çok tercih edilen fiyat performans odaklı akıllı telefonlara sahip olan Çinli dev, yeni çıkardığı modelleri ile de adından sıkça söz ettirmeyi başarıyor. Bu listemizde sizin için Xiaomi’nin ülkemizde satışa sunduğu en uygun modelleri sıralayacağız. Bu listeyi yaparken, işlemci bazlı bir sıralama yaptığımızı belirtelim. Aynı zamanda bu listedeki akıllı telefon modellerinin farklı fiyat klasmanına da sahip olduğunu söyleyebiliriz. Fakat eğer söz konusu modelleri alma gibi bir düşünceniz varsa, işlemci dışındaki özelliklerin de dikkate alınması gerektiğini hatırlatalım. İşte Aralık 2021 itibariyle en hızlı Xiaomi telefonlar.

Fiyat performans odaklı en güçlü 5 Xiaomi akıllı telefon!

Poco X3 GT

Poco X3 GT
Fiyat performans odaklı modeller ile karşınıza çıkacağımız için, fiyat sınırı 4.500 olacak. 4.500 TL altı en güçlü modellerden biri ise Xiaomi’nin alt markası Poco’nun X3 GT modeli. Söz konusu model, 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama ile karşımıza çıkıyor. Ayrıca pil tarafında da 5.000 mAh’lik bir bataryasının olduğunu belirtelim.

Poco X3 Pro

Poco X3 Pro
Genellikle fiyat performans koşulduğu zaman kullanıcıların aklına Poco’nun X3 serisi gelir. Çünkü söz konusu seride hem iyi işlemciler kullanılırken hem de piyasaya göre uygun bir fiyat tercih edilir. Ülkemizde dolar kuru arttığı için telefonların fiyatı sürekli artmaktadır. Fakat Poco X3 Pro modelinin fiyatı, farklı sitelere bağlı olacak, 4100 TL civarında seyir etmekte.

Redmi Note 9 Pro

4000 TL altı en iyi telefonlar
4000 TL’lik bir satış fiyatı ile karşımıza çıkan modelin, 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama ile sunulduğunu da belirtelim. Redmi’nin Note seriisnden, yine piyasaya göre uygun akıllı telefonların karşımıza çıktığını söyleyebiliriz.

Poco X3 NFC

Poco X3 NFC
Fiyatı 3.800 TL seviyelerine indirdiğimizde ise Xiaomi’nin en çok tercih edilen uygun fiyatlı modellerinden biri olan Poco X3 NFC karşımıza çıkıyor.

Redmi Note 10S

Xiaomi Fiyat performans
Söz konusu modellerden en ucuzu ve en yenisi olarak sunulan Redmi Note 10S modeli,3500 TL’lik bir fiyattan satışa sunuluyor. Ayrıca bu modelin de performans odaklı modeller arasında uygun fiyattan ilgi gördüğünü belirtelim.

İlgili Haberler:

>> Xiaomi 12 Ultra, kamera özellikleri ile ortaya çıktı: Şimdi iPhone düşünsün!

>> iPhone 13 Ailesine Türkiye’de Zam Geldi! İşte Yeni Fiyatlar!