Fiyat Performans Odaklı En İyi Akıllı Telefonlar: Bu Modeller Can Yakar!

Fiyat Performans Odaklı Akıllı Telefonlar

Bu listemizde sizler için fiyat performans odaklı en iyi akıllı telefonlar ile karşınızdayız. İşte alınabilecek en iyi modeller.

Son haftalarda ülkemizdeki dolar kurunun bir hayli yükseldiğini söyleyebiliriz. Bu durumdan dolayı çoğu akıllı telefon fiyatı artmış durumda. Bu yüzden genellikle uygun fiyatlı performans odaklı akıllı telefonlar ilgi görüyor. Genellikle Xiaomi ve Samsung modellerinin hakim olduğu listemizde sizler için fiyat performans odaklı en iyi modelleri listeledik. İşte dolar kuru daha fazla artmadan alınabilecek en iyi modeller.

Fiyat Performans Odaklı En İyi Akıllı Telefonlar: Bu Modeller Can Yakar!

Poco X3 Pro

Poco X3 Pro

Listemizin ilk sırasında en yüksek teknik puana sahip olan Poco’nun X3 Pro modeli 4500 TL’lik fiyatıyla dikkat çekiyor. 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama ile karşımıza çıkan modelin pil anlamında da kullanıcıları asla üzmeyeceğini söyleyebiliriz. Performans odaklı alınabilecek en iyi modeller arasında bulunan bir model olduğunu da söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy A52 

Samsung Galaxy A52 
Listemizin ikinci sırasında bulunan Samsung Galaxy A52 modeli, ortalama olarak 4500 TL’lik bir fiyat etiketi ile karşımıza çıkıyor. Söz konusu modelde Poco’nun modelinden farklı olarak 8 GB’lık RAM karşımıza çıkıyor. Dahili depolama alanında ise yine 128 GB’lık dahili depolama alanının bizlere sunulduğunu söyleyebiliriz. Bu telefonda yine 4500 TL fiyat kalibresinde satışa sunuluyor. Söz konusu fiyatın farklı sitelere bağlı olarak değişiklik gösterebileceğini de söyleyelim.

Poco X3 NFC

Poco X3 NFC
Listemizde satın alabilecek en iyi modeller arasında Poco’nun fiyat-performans alanında satılabilecek en iyi modeli X3 NFC karşımıza çıkıyor. 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolamaya sahip olan model 4200 TL’lik bir satış fiyatından sunuluyor. Tabii ki önümüzdeki günlerde bu fiyatın artıp azalma ihtimalini de göz önünde bulundurmak gerekir.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Fiyat Performans Odaklı Akıllı Telefonlar
Redmi’nin en çok tercih edilen akıllı telefon serilerinden biri olan Note serisinin 9 Pro modeli hala ilgi gören modeller arasında bulunuyor. 6 GB RAM 128 GB dahili depolamaya sahip olan model 6.67 inçlik bir ekran ile bizleri karşılıyor. Ayrıca listede tercih edilebilecek en iyi modeller arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Çünkü söz konusu model hem listedeki en uygun modeller arasında yer alıyor hem de işlemci anlamında en güçlü işlemci işlemcilerden birine sahip.

İlgili Haberler