Galaxy S23 Ultra 200 MP Kamera İle Geliyor: Şimdi Xiaomi Düşünsün!

Galaxy S23 Ultra

Samsung Galaxy S23 Ultra modelinin 200 MP çözünürlüğünde ana kamera ile geleceği kesinleşti. İşte ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Galaxy S23 Ultra modeli hakkında ilk ayrıntılar belli oldu. Söz konusu modelin ekran tasarımı hakkında bazı render görüntüleri ortaya çıktı. Fakat bu görsellerin henüz gerçeği yansıtmayabileceğini söyleyebiliriz. Çünkü her ne kadar serinin tanıtımına kısa bir süre kalmış olsa da, marka tarafından henüz net bir açıklama bulunmuyor. Güvenilir kaynaklar tarafından ortaya çıkan yeni bilgiler ise, serinin ultra modelinin, ekran altı parmak izi sensörü tarafında yeni teknolojiler ile geleceği yönünde. Bununla beraber özellikle kamera tarafında piyasanın en iyisi olmayı amaçlayan seri, yeni sızıntılar ile gündemde.

Sizler için söz konusu model hakkında aylardır çıkan sızıntıları derleyip yorumlayacağız. Bunula beraber yakın zamanda sızdırılan bilgileri de paylaşacağız. Geçtiğimiz aylarda yeni modelin işlemcisine dair birçok sızıntıya şahit olmuştuk. Artık piyasadaki en güçlü kameraya sahip akılı telefon olarak anılacak yeni modelin kamera özellikleri dahi ortaya çıkmış durumda. İşte önümüzdeki aylarda tanıtılacak, her sene olduğu gibi bu sene de ülkemize giriş yapacak Samsung Galaxy S23 serisinin Ultra modeli hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Galaxy S23 Ultra 200 MP Kamera İle Geliyor: Şimdi Xiaomi Düşünsün!

Galaxy S23 Ultra

6.8 inç ekrana sahip bir sonraki modelin, teknik açıdan Qualcomm imzalı Snapdragon 8 Gen 2 yonga setine sahip olacağı kesin. Bu arada kamera tarafında 200MP lens kullanacağını da sizlerle paylaşalım. Galaxy S23 Ultra modelinin pil kapasitesi 5.000 mAh. Ayrıca söz konusu modelin 5W kablolu, 25W kablosuz hızlı şarj desteğine sahip olduğunu da belirtelim.

Çin pazarındaki diğer orta segment modellerle kıyaslandığında Galaxy S23 Ultra modelinin amiral gemisi bir akıllı telefon olmasına rağmen sınıfının hızlı şarj tarafında kaldığı söylenebilir. Çünkü piyasadaki orta segment modellerde bile artık 66 W ve 120 W gibi hızlı şarj desteği bulunuyor. Bu nedenle batarya tatmin edici olsa bile hızlı şarjın yeterli olmayacağını bekliyoruz. Yeni model hakkında daha fazla bilgi önümüzdeki günlerde verilecektir. Takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Vivo X90 Pro+ Rakiplerine Kafa Tutacak!