Vivo X90 Pro+ Rakiplerine Kafa Tutacak!

Vivo X100 Pro+

Vivo X90 Pro+ sızdırıldı. İşte hızlı şarj desteği ile 3C sertifikasyon kuruluşunda karşımıza çıkan yeni model hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Son yıllarda ülkemizde de resmi olarak hizmet veren Vivo’nun genellikle uygun fiyatlı modelleri ile karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. Tabii ki bu uygun model algısının giriş seviye akıllı telefon olarak belirlenmediğini belirtelim. Yani söz konusu marka, orta ve üst segment modellerle de karşımıza çıkıyor olsa da piyasaya göre daha uygun bir fiyattan sunuluyor. Yakında karşımıza çıkacak Vivo X90 modelinin, fiyatı hakkında henüz ortaya çıkan bir detay olmasa da, aynı işlemci ile piyasaya sürülecek olan diğer markaların amiral gemisi modellerinden daha uygun fiyata sahip olması bekleniyor.

Söz konusu model hakkında bazı teknik ayrıntılara erişebilmiştik. Sonunda vivo X90 modelinin tasarım ayrıntıları ve sunacağı diğer özellikler ortaya çıktı. Bununla beraber serinin Pro+ modeline ilişkin de ortaya çıkan detaylar mevcut. Seriye ait bazı modellerin ülkemize geldiğini biliyoruz. Bu yüzden X90 serisinin de Türkiye’ye giriş yapacağını düşünüyoruz. İşte ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Vivo X90 Pro+ Rakiplerine Kafa Tutacak!

vivo X90

Seriye ait Vivo X90, X90 Pro ve X90 Pro Plus modelleri tanıtılacak. İddialara göre serinin en güçlü modeli Pro+ versiyonu Snapdragon 8 Gen 2 yongası ile gelecek. Söz konusu modelin, 8 Gen 2 işlemcisine sahip ilk modellerden biri olması bekleniyor. Düz X90 modelinde ise MediaTek tarafından geliştirilen Dimensity 9200 yongası bizleri karşılayacak. Ayrıca seriye ait tüm modellerde 120W hızlı şarj desteği bulunacağı iddia edilmişti Bu sayede 5 dakika gibi kısa sürede edilen şarj ile tüm gün rahatlıkla idare edilebileceği düşünülüyor.. Aynı zamanda 20 dakika gibi bir sürede tam şarja ulaşması bekleniyor.

3C sertifikasyon kuruluşlarında ortaya çıkan belgeleri incelediğimizde ise Vivo X90 Pro+ modelinin 80W hızlı şarj desteğine sahip olacağını görmekteyiz. Fakat geçtiğimiz günlerde tüm modellerin 120W hızlı şarj desteğine sahip olacağı iddia edilmişti. Fakat 3C sertifikasyon kuruluşları 80W hızlı şarj desteğine sahip olacağını işaret ediyor. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında yeni detaylar ortaya çıkacaktır.

İlgili Haberler

>> Google Kargo Problemini Kökünden Çözmek İstiyor: Gerisini Kargocular Düşünsün