Garanti Cep Şubesi, Firmaların da Hizmetinde


Garanti Bankası, Kurumsal Cep Şubesi’ni müşterilerinin hizmetine sundu. Dijital bankacılık alanında sektörde öncü olan Garanti; bireysel müşterilerinin uzun zamandır hayatını kolaylaştıran uygulamayı öncelikle iPhone; ardından iPad, Android ve Android tabletler kanalıyla KOBİ, ticari ve kurumsal müşterilerine de ulaştırıyor. İhtiyaca özel çözümler sunan Kurumsal Cep Şubesi, firmaların günlük bankacılık işlemlerinin kolay ve hızlı şekilde yapılmasını sağlıyor.

Müşteriler; onay bekleyen Para Transferi ve Nakit Yönetimi işlemlerini hem cep telefonlarına gelen bildirimlerle hem de ana sayfada görüntüleyerek vakit kaybetmeden onaylayabiliyor. Hem firma sahipleri hem de yetkilileri, ofis dışındayken izleme-onay işlemlerini cep telefonlarına gelen bildirimlerle hızlıca gerçekleştirebilirken; sistem, işlem girişi ve onayların farklı kişiler tarafından yapılmasını sağlayan Yetki/Onay altyapısının kullanılmasını mümkün kılıyor. Kurumsal ve bireysel hesaplar arasında tek adımla geçişin sağlanabildiği Kurumsal Cep Şubesi’ne  Şifrematik, Cep Şifrematik ve SMS şifresine ek olarak Mobil İmza’yla da giriş yapılabiliyor. garanti-bankasi-1

Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Didem Dinçer Başer konuyla ilgili olarak, “Dijital bankacılık hizmetlerimizde müşteri deneyimini ön planda tutan servislerimizle; bireysel müşterilerimizin yanı sıra kurumsal müşterilerimize özel ürün ve hizmetler üretmeye devam ediyoruz. Firma sahibi ve yetkililerinin, masa başında olmadığı zamanlarda bankacılık işlemlerini hızla ve kolaylıkla yapmasına olanak sağlayan Kurumsal Cep Şubesi, tüm KOBİ, Ticari ve Kurumsal müşterilerimizin nakit yönetimi, para transferi, onay süreçleri gibi temel finansal iş akışlarına kolaylık ve hız katacak.” dedi.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here