GoDaddy GO isimli yeni logosunu açıkladı

GoDaddy GO isimli yeni logosunu açıkladı

Godaddy

GoDaddy, girişimcilere verdiği desteğin bir yansıması olan “GO” isimli yeni logosunu açıkladı. Konuyla ilgili detaylar haberimizde.

Dünyanın dört bir yanındaki girişimcilerin online dünyada başarılı olması için gerekli araç ve yardımı sunan GoDaddy, dünyanın dört bir yanındaki, girişimci olarak kendi yolunu çizen kişi ve kuruluşlara sağladığı desteği temsil eden yeni logosunu yayınladı.

GoDaddy’nin “GO” isimli yeni logosu şirketin farklı geçmiş ve kültürlerden girişimcileri her alanda destekleyişinin, insan ve teknolojiyi bir araya getirerek sunduğu ürün ve hizmetlerin neşeli bir yansıması.

Google Smart Lock iOS’te daha fazla güvenlik sunuyor!

GoDaddy Chief Brand Officer Cameron Scott ise, “GO, topluluğumuza kendi ayakları üzerinde durabilecekleri, sevdikleri işi yapabilecekleri mesajını veriyor.

Girişimciler GO’yu gördüklerinde fikirlerini hayata geçirme yolunda yanlarında duran, her adımda onları destekleyen biri olduğunu bilecekler,” dedi.

GoDaddy GO

GoDaddy’nin bunu başarabilmesinin özünde girişimcilerin fikirlerini online ortamda hayata geçirmesine yardımcı olan sezgisel ürünler ile. rehberlik hizmetleri yer alıyor.

GO, GoDaddy’nin teknoloji ve insanlığı bir araya getirerek müşterilerinin yeni fırsatlar değerlendirmesine yardımcı olmaya olan bağlılığını pekiştiriyor.

  • GoDaddy’nin dünya genelinde 6 binden fazla çalışanın görev aldığı GoDaddy Destek Ekipleri bulunuyor ve onlar müşterilerle ayda yaklaşık 2 milyon görüşme yapıyor.
  • GoDaddy, destek ekipleriyle müşterilerine işlerine isim verme, iş kurma, işlerini büyütme ve yönetme gibi adımlardan oluşan yolculukları boyunca yardımcı. bilgi ve desteği sunuyor.
  • GoDaddy, girişimcilerin online dünyada büyüme ve ilerleme elde etmesine yardımcı olacak yeni ürünler geliştirmeye de devam ediyor. Bunun en yeni örneklerinden biri olan Web Siteleri + Pazarlama Araçları, kolay kullanılabilir web sitesi kurulum aracı ile online pazarlama araçlarını bir araya getiriyor.

CEVAP VER