GoDaddy InSight özelliğini kullanıma sundu!

GoDaddy InSight

GoDaddy InSight özelliğini kullanıma sundu. Peki, GoDaddy’nin InSight özelliği kullanıcılara neler sunuyor? İşte detaylar.

GoDaddy, Web Siteleri + Pazarlama Araçları ürününün bir parçası olarak müşterilerinin web sitelerinin gerektiği gibi performans gösterip göstermediğini ölçümleyebilmelerine. yardımcı olmak için tasarlanan GoDaddy InSight özelliğini kullanıma sunduğunu açıkladı.

Web Siteleri + Pazarlama Araçları, GoDaddy InSight özelliği ile bir işletmenin web sitesi performansını. benzerleriyle karşılaştırarak sürekli yönlendirme sağlayan, sektördeki tek ürün olmasıyla dikkat çekiyor. 

Ölçümleme yapın, içgörüleri iyileştirme çalışmaları için kullanın

Veri analitiği, web sitesi sahiplerinin içgörüleri ziyaretçiye çevirmesine yardımcı oluyor. GoDaddy InSight da işletmelerin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak amacıyla spesifik aksiyon planları sunuyor.

Web sitesi sahipleri, sosyal medyadan online yorumlara kadar performanslarını kendilerininkine benzer işletmeler karşısında ölçümleme fırsatını yakalayarak web sitelerine özel aksiyon planı önerileri alabiliyor.

GoDaddy InSight

GoDaddy InSight, web sitesi trafiği, sosyal medya faaliyetleri gibi verileri kullanarak bir InSight Skoru sunduğu gibi söz konusu işletmenin performansını benzer sektörde, bölgede faaliyet gösteren diğer işletmelere göre de değerlendiriyor.

InSight skoru, web sitesi sahipleri aksiyon planlarında yer alan maddeleri tamamladıkça yenileniyor ve bu sayede benzer işletmelere göre nasıl performans gösterdiklerine dair sürekli bilgi akışı sağlıyor. 

GoDaddy, Türkiye’deki küçük işletmeler için online varlıklarını oluşturmalarını sağlayacak, kolay kullanılabilir ve uygun maliyetli dijital araçlar sunuyor. Ürün ve hizmetleri arasında alan adı kaydı ve Hazır Web Sitesi’nin (eski adıyla Web Sitesi Mimarı) yanı sıra hosting, Yönetilebilir WordPress, online güvenlik, online pazarlama ile e-posta ve Office üretkenlik araçları yer alıyor.