Google Pixel Fold Beklenenden Erken Gelecek!

Gizemli Google

Google’ın katlanabilir akıllı telefonu Pixel Fold modelinin beklenenden erken tanıtılacağına dair sızıntılar mevcut. İşte markanın yeni katlanabilir akıllı telefon modeli hakkında ortaya çıkan fiyat ve teknik özellik sızıntıları.

Google Pixel Fold modeli hakkında ortaya çıkan birçok sızıntı bulunuyordu. Fakat tanıtım tarihi hakkında bazı spekülasyonlar vardı. Bazı kaynaklara göre Google’ın Pix­el Fold modelinin, 2023’ün üçüncü çeyreğinde tanıtılacağı iddia edilirken, bazı kaynaklara göre 2023’ün sonu işaret ediliyordu. Fakat sonunda yeni sızıntılar gerçekleşti. Artık söz konusu modelin önümüzdeki aylarda tanıtılacağı iddia ediliyor. İddialara göre Google’ın Pixel Fold modeli, Google’ın I/O 2023 geliştirici konferansının düzenleneceği 10 Mayıs tarihinde tanıtılacak. İşte tüm ayrıntılar.

Google Pixel Fold Beklenenden Erken Gelecek!

Cihazın ilk olarak tasarım ayrıntılarını incelediğiniz zaman, alışılagelmiş bir katlanır akıllı telefon bizleri karşılayacak gibi görünüyor. Fakat üst ve alt çerçevelerin diğer çerçevelere göre biraz daha kalın olduğunu söyleyebiliriz. Arka paneline baktığımızda ise yatay konumlandırılmış üçlü kamera kurulumunun yer aldığını görüyoruz. Google Felix kod adı ile ortaya çıkan Google Pixel Fold katlanabilir modelinin Geekbench listelerinde görüldüğünü ve bazı teknik özelliklerinin ortaya çıktığını da görüyoruz.

Google Pixel Fold

Ortaya çıkan görselleri incelediğimizde, söz konusu modelin yatay konumlandırılmış üçlü kamera kurulumu ile geldiğini görmekteyiz. Zaten tasarım ayrıntılı incelediğimiz zaman ise Pixel 7 Pro modelinin tasarım hatlarını taşıdığını söyleyebiliriz. Bu yüzden söz konusu modelin, Pixel 7 Pro’nun katlanabilir versiyonu olduğunu söylesek yanlış olmaz.

Ön panelinde ise diğer katlanır telefonlarda rahatsız olduğumu bir sorundan kurtulduğumuz görüyoruz. Genellikle piyasadaki katlanır akıllı telefonlarda, ön ekranın dar olması kullanıcılara kullanım zorluğu yaşatıyordu. Fakat Pixel Fold modelinde bu durumun üstesinden gelindiğini görüyoruz.

Google’ın Pixel F­old modelinin fiyatı hakkında bazı sızıntılar mevcut. Fakat tanıtımına aylar olan bir model olduğunu söyleyelim. Bu yüzden ortaya çıkan iddialar gerçeği yansıtmayabilir veya değişebilir. Fakat söylentiler 1800 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacağı yönünde. Önümüzde günlerde markanın katlanabilir modeli hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır.

İlgili Haberler

>> WhatsApp Grup Özellikleri Yenileniyor: İşte Yeni Özellik