Huawei P60 Pro Kamerada En İyisi Olacak!

Huawei P60 Pro

Huawei P60 Pro modelinin kamera tarafında sunacağı özellikler ve kamera örnekleri sızdırıldı. İşte yeni model hakkında tüm detaylar.

Geçtiğimiz günlerde Huawei’nin P60 serisi hakkında birçok ayrıntıya şahit olmuştuk. İlk olarak serinin en az iki modelden oluşacağını biliyoruz. Yani 23 Mart tarihinde gerçekleşecek olan etkinlikte seriye ait iki model tanıtılacak. Bu modeller P60 ve P60 Pro modelleri olacak. Bununla beraber aynı etkinlikte Mate X3 modelinin de tanıtılacağını biliyoruz. Uzun süredir ortaya çıkan sızıntılarda zaten seriye ait iki modelin de özellikle kamera konusunda fark yaratacağını öğrenmiştik sonunda tanıtıma günler kala iki model hakkında da pek çok sızıntının gerçekleştiğini ve P60 ve P60 Pro hakkında kullanıcıların hiçbir soru işaretinin kalmadığını söyleyelim. İşte yeni modeller hakkında ortaya çıkan  tüm ayrıntılar.

Huawei P60 Pro Kamerada En İyisi Olacak!

Huawei P60 serisinin ilk olarak Çin’de tanıtılacağını biliyoruz. Önümüzdeki hafta ilk olarak Çin’de gerçekleşecek olan lansmanda tanıtılacak modellerin, haftalar sonra küresel lansmanının da gerçekleşmesi bekleniyor. Söz konusu modellerin tanıtımına günler kala artık birçok detaya erişebildiğimizi belirtelim. Fakat biz hayranları en çok ilgilendiren detay, serinin Pro modelinin kamera tarafında sunacağı eşsiz özellikler oldu diyebiliriz. Huawei P60 Pro modeli, kamera tarafına özellikle düşük ışık konusunda çığır açacak. Geliştirilen yeni teknolojiler, ay fotoğrafçılığını ve düşük ışık fotoğraflarını üst düzeye taşıyacak.

Huawei P60 Pro

Huawei P60 Pro modelinin, özellikle kamerada düşük ışık konusunda bir hayli başarılı olacağını, ay fotoğrafçılığında da Android camiasının en iyisi olması bekleniyor. Apple’ın zaten bu konuda herhangi bir çalışması olmadığı için, en iyi ay çekimi yapan akıllı telefon olarak anılacağını tahin ediyoruz.

Huawei P60 Pro

Mate 50 Pro modeli başta olmak üzere daha önceki Huawei modellerinde gördüğümüz, RGB yerine konumlandırılan RYYB (Red, Yellow, Yellow, Blue) pikselleri sayesinde yapay zekanın da desteği ile düşük ışıkta daha iyi renk performansının sağlanacağını biliyoruz. Bu yüzden P60 Pro modelinin düşük ışık performansı konusunda piyasanın en iyisi olabilir. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> WhatsApp Grup Özellikleri Yenileniyor: İşte Yeni Özellik