GTA 6 hazır: Oyunun çıkış tarihi herkesi çok şaşırtacak

Rockstar Games GTA 6

Dünyanın en çok beklenen oyunları içerisinde yer alan GTA 6 hazır. Ortaya atılan bazı iddialar gündemi sarsacak nitelikte. Hadi gelin konu ile ilgili bütün detaylara birlikte göz atalım.

GTA 6 iddiaları güçlü bir yerden geldi. Bugüne kadar defalarca böyle açıklamalar yapıldı. Fakat hiçbir zaman Rockstar Games konu ile ilgili net cümleler kurmadı. Bunun yerine genellikle belirsiz ifadelere yer verildi. Özellikle dünyanın en fazla merak edilen oyunu olması yanlış bir açıklama yapılmasını engelliyor.

Fakat bu hafta tuhaf bir şekilde GTA 6 ile ilgili bazı iddialar ortaya atıldı. Öyle ki bunlar şirkette çalışan bir kişi tarafından paylaşıldı. Rockstar Games firmasının belki de bu çalışanına böyle bir açıklama yaptırmış olma ihtimali var. Yaklaşık olarak 10 yıl önce çalışmalara başlamış olan şirket oyunu neredeyse bitirdi.

GTA 6 hazır çıkış için açıklama bekliyor

Oyunun henüz geliştirme aşamasında olduğunu söyleyen çok fazla kişi vardı. Hatta bunu daha ileriye götürüp oyunun uzun bir süre gelmeyeceğini iddia edenler bile oldu. Fakat Rockstar Games çalışanı bu oyunun şu anda hazır olduğunu ve çıkış için bir açıklama beklendiğini ifade etti.

GTA 6 hazır

En az 3 yıl sonra geleceği tahmin edilen bu oyunun 2021 yılı içerisinde açıklanması büyük bir sürpriz yaratabilir. Her ne kadar Cyberpunk 2077 gibi oyunlar tüm gündemi sarssa bile yine de GTA 6 çok farklı olacak. Onun belki de bugüne kadarki en yüksek hasılatı elde etme ihtimali bulunuyor.

GTA 6 oyunu için 2 yıllık süre verilebilir

Bu tür iddialar sürekli olarak ortaya atılabiliyor. Tarihler değişse bile önümüzde net bir tablo olduğunu söyleyebiliriz. Şu anda oyun büyük oranda ya bitirildi ya da bitirilmek üzere. Kısacası en geç 2 yıl içerisinde bu oyunun piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu süre şirket için yeterli olacaktır.

Peki sizin GTA 6 oyunu için beklentileriniz neler? Yorumlar bölümünden fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Türkiye Oyun Sektörü 2020 Raporu Yayınlandı: 880 Milyon Dolarlık Bir Pazar

>> Nvidia GTX 1650 Kartlarını GPU Kıtlığına Karşı Piyasaya Sürüyor