Harry Potter Dizisi HBO Max İle Gelebilir: Herkesi Heyecanlandıran Açıklamalar Yapıldı

Harry Potter dizisi

Harry Potter dizisi uzun süredir beklenen yapımlardan birisiydi. Her gün böyle bir dizinin gelip gelmeyeceğini araştıranların sayısı da bir hayli fazlaydı. Konuyla alakalı yepyeni detaylar geldi.

Harry Potter birçok kişinin bildiği seriler arasında yer alıyor. Özellikle de bir döneme damgasını vurmayı başaran bu yapım, ne yazık ki henüz dizi olarak ortaya çıkamadı. Birçok roman ve filmin dizi haline getirildiğini söyleyebiliriz. Fakat bir türlü Harry Potter gibi bir yapım dönüştürülemedi.

Efsane serinin dizi haline getirilmesi için ortaya atılan fikirlerden bazıları kabul görecek. Şu anda HBO Max senaristler ile görüşmeye başladı. Bu senaryolar içerisinde muhtemelen seyirciyi en çok çekme ihtimali olan platformla buluşacak.

Harry Potter dizisi bazı engellere takılabilir

İzlenme rekorları kırmayı başaran Harry Potter serisi, dizi haline getirilirken ne yazık ki bazı aksaklıklar ortaya çıkacak. Mesela şu an için hangi aktör ve yönetmenin yer alacağı kesinleşmedi. Böyle bir durum akıllarda seriyi dizi haline getirseler bile uzun bir süre geri planda olacağını gösteriyor.

Harry Potter dizisi
HBO Max ve Warner Bros tarafından yapılan açıklamada stüdyo veya yayın platformunda herhangi bir senaryonun geliştirilmediğini söyledi. Yani işin aslına bakacak olursak şu an için sadece senaryo aşaması devam ediyor. Bu aşamayı geçmeleri ile birlikte kesin olarak dizinin çekimleri başlayacak.

Yapılan açıklamalar Harry Potter dizisi için büyük bir heyecan yarattı. Bu dizinin en azından yayına verildikten sonra akıllarda kalıcı hale geleceği ve uzun bir süre devam edeceğini söyleyebiliriz. Bildiğiniz üzere Warner Bros asla yaş tahtaya basmaz. Bu nedenle hem aktör hem de senaryo seçiminde çok dikkatli davranacaktır.

Yüzüklerin Efendisi gibi yapımların bile dizi haline dönüştürülmeye çalışıldığı şu son zamanlarda Harry Potter dizisi muhtemelen seyirciyle buluşacak. Fakat zamanlama konusunda hiç kimse net bir açıklama yapamıyor. Harry Potter karakteri için uygun bir aktör gerekiyor.

Peki sizce bu dizide hangi aktör ve yönetmen görev almalı? Düşüncelerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> 25 Günde 25 Film İzleyen 2500 Dolar Kazanacak: Mükemmel İş Fırsatı

>> Turkcell TV+ çocuklara karne hediyesi hazırladı