Hasan Can Kaya YouTube Videolarını Sildi İşte Detaylar

Hasan Can Kaya YouTube Videolarını Sildi İşte Detaylar

Hasan Can Kaya yeni projesini
Google News Abone Ol

Son zamanlarda oldukça beğenilen komedyenler arasında yer almayı başaran Hasan Can Kaya, YouTube videolarını sildi. Hadi gelin tüm detaylara birlikte bakalım.

YouTube ve diğer platformlar genellikle son dönemlerin en çok rağbet gören kuruluşları arasında yer alıyor. İnternet dünyasının verdiği özgürlük nedeniyle komedyenler bu platformu seçmeye başladı. Elbette sadece YouTube değil, aynı zamanda diğer sosyal medya uygulamalarına da yöneldiler. Ancak bazen bu tür platformlar geri planda kalabiliyor.

Konuşanlar isimli programı ile büyük bir izleyici kitlesine ulaşmayı başaran Hasan Can Kaya, YouTube gibi özgür bir platformdan vazgeçerek başka bir uygulamaya yöneldi. Acun Ilıcalı tarafından kurulacak olan Exxen, konuşanlar programını kendi bünyesine aldı. Ancak izleyicilerin anlam veremediği bir şekilde Hasan Can Kaya tuhaf bir adım attı.

Hasan Can Kaya YouTube videolarını Exxen platformuna taşıma kararı aldı

Genellikle samimi bir konuşma tarzına sahip olan ve izleyicileri ile arasında bağ kuran komedyen, herkesi çok kızdıracak bir adım attı. YouTube üzerinden toplamda 196 milyon görüntülemeye ulaştı ancak bu pek uzun sürmedi.

Hasan Can Kaya YouTube videoları

Acun Ilıcalı tarafından 2021 yılının ilk başlarında izleyici ile buluşacağı söylenen Exxen, Hasan Can Kaya gibi bir komedyeni de kendi bünyesine katmayı başardı. Yapılan bir soru cevap etkinliğinde kendisi tüm sorulara yanıt vermeye çalıştı. Hasan Can Kaya YouTube videolarını sileceğini buradan açıkladı.

İlk başlarda konuşanlar programının yeni bölümleri YouTube platformu üzerinden yayınlanıyordu. Ancak muhtemelen Acun Ilıcalı tarafından yeni videoların yayınlanmaması istendi. Bu durum aynı zamanda Exxen için de geri sayımın başladığını ortaya koyuyordu.

Birçok kişi ile anlaşma yapan Acun Ilıcalı, yeni platformuna 900 milyon TL’lik yatırım gerçekleştirdi. Tüm bu harcamaların boyutları değerlendirildiğinde, YouTube platformunda eski videoları bırakması pek beklenmiyordu. Hasan Can Kaya buradaki videolarını sileceğini söylerken böyle bir ayrıntıdan bahsetmedi. Fakat Exxen ile yapılan anlaşmanın bunda çok büyük bir etkisi olduğu tahmin ediliyor. Sizce YouTube videolarını kaldırmakla doğru yaptı mı?

İlgili Haberler:

>> Hızlı ve Öfkeli 25 Milyon Dolarlık Sahne İle Konuşuluyor (Video)

>> Google Haritalar Rusya’daki Yolu Önermekten Vazgeçti İşte Nedeni


CEVAP VER