Honda PlayStation 5 İle Eğlenceyi Zirveye Çıkaracak

Honda PlayStation 5 ile birlikte eğlenceyi çok başka bir noktaya taşımak istiyor. Peki bunu nasıl başaracak? Hadi gelin konuyla ilgili merak edilen bütün detaylara birlikte bakalım.

Dünyanın en büyük otomotiv devleri içerisinde yer alan Honda şu sıralar yeni değişikliklere imza atmak istiyor. Şirketi aslında bu noktada anlamak mümkün. Özellikle Tesla gibi markalar ilginç bazı denemelerde bulunuyor. Honda Tesla’nın arkasında kalmak istemiyor. İşte tam da bu nedenle bazı eğlence odaklı yenilikler yapacak gibi görünüyor.

Elektrikli otomotiv devi olarak bilinen Tesla araçlarına eğlence sunacak bazı içerikler katmak istemişti. Bunu başarılı bir şekilde yapmaya başladılar. Fakat bu sadece Tesla ile sınırlı kalmadı. Şimdilerde Honda yepyeni bir projeye başlıyor. Bu proje ile birlikte artık şirketin otonom araçları çok daha eğlenceli olacak.

Honda PlayStation 5 ile geliyor

Konuyla ilgili ortaya çıkan son detaylara göre Sony ve Honda arasında büyük bir anlaşma imzalandı. Bu anlaşma ile birlikte Sony Honda Mobility ismi verilen bir ortaklık ortaya çıktı. Bu ortaklık neticesinde artık Honda araçlarında PlayStation oynamak mümkün olacak.

Honda PlayStation 5

Konuyla ilgili ortaya çıkan son detaylara baktığımızda şirketin üst düzey yöneticileri sadece PlayStation 5 değil aynı zamanda müzik ve film gibi bazı eğlencelere yer vereceklerini söylüyor. Elektrikli araç geliştirirken aynı zamanda kullanıcıların bundan fazlasıyla keyifli bir şekilde kazanım elde etmelerini istiyorlar.

PlayStation 5 içeren araç yakında geliyor

Honda tarafından geliştirilmesi planlanan bu eğlenceli otonom araç 2025 yılına kadar kullanıcılarla buluşacak. Böylece Tesla yalnız kalmayacak. Özellikle son dönemlerde Tesla’nın eğlence odaklı araç geliştirmek için büyük çaba harcadığını görüyoruz. Honda buna ortak olacak.

İkili arasındaki rekabet iyice kızışacak gibi görünüyor. Tesla’ya karşı adeta savaş açan Honda sektördeki yerini korumaya gayret gösteriyor. Peki sizce hem PlayStation 5 oyunları oynanan hem de film izlenen bir araç eğlenceli olur mu?

İlgili Haberler:

>> Honda Otonom Taksi Projesi Büyük Rağbet Görecek: Dev Rakip Geliyor

>> Sony ve Honda, Güçlerini Birleştiriyor! Ne İçin Mi? İşte Detaylar!