Honor 100W Kablosuz Şarj Teknolojisi Sayesinde Her Şey Daha Kolay Olacak!

100W Kablosuz Şarj

Honor, 100W kablosuz şarj cihazı ile karşımıza çıktı. Büyük bir kullanım kolaylığı sağlayacak yeni teknoloji hakkında işte detaylar.

Son zamanlarda akıllı telefonlara farklı özelliklerin ve farklı teknolojilerin eklendiğini biliyoruz. Fakat bu özelliklerin sürdürülebilir olması kullanıcıların en temel amacı. Örneğin çok iyi fotoğraf çeken bir telefonun şarj ömrü çok kısa sürerse kullanıcılar tarafından tercih edilmeyen bir model olacaktır. Bu yüzden çoğu teknolojinin uzun şarj ömrüne sahip bir telefondan geçeceğini söyleyebiliriz. Çoğu teknoloji devi, uzun süreli telefon kullanımının büyük bataryadan geçeceğini düşünerek devasa bataryaya sahip telefonlar ile karşımıza çıktı. Fakat bir telefonun büyük bataryaya sahip olması beraberinde dezavantajları getirdi. Genellikle büyük bataryalı telefonların, batarya dışındaki özelliklerinin pek de iyi olmadığını gözlemledik.

Honor 100W Kablosuz Şarj Teknolojisi Sayesinde Her Şey Daha Kolay Olacak!

100W Kablosuz Şarj

Son yıllarda ise büyük bataryadan ziyade hızlı şarj özelliğinin uzun süreli telefon kullanımı hususunda daha verimli olacağı saptandı. Yakında karşımıza çıkacak, Honor’un kendi sitesinde 62 dolarlık bir fiyat etiketi ile Çin’de satışa sunulan kablosuz şarj aleti büyük bir ilgi gördü. Honor SuperFast olarak geçen dikey kablosuz şarj cihazı 100W’lık bir güce sahip. Görünümünü incelediğimizde ise, telefon standı şeklinde olan cihaz, 65 derecelik dikey bir görünüme sahip. Bununla beraber yatay şarj da bu şarj cihazı sayesinde mümkün. Alt tarafında bulunan yerde ise bir bilirdim ledi bulunuyor.

100W Kablosuz Şarj

Honor, ülkemizde resmi olarak hizmet vermekte olan bir marka olduğu için çoğu teknolojik ürününü ülkemize de getiriyor. Yakın tarihte piyasaya sürdüğü SuperFast 100W‘lık dikey kablosuz şarj cihazının Türkiye’ye geleceğine dair henüz ortaya çıkan bir sızıntı bulunmuyor. Fakat iddialara göre Honor, önümüzdeki haftalarda yeni şarj aletini ülkemize resmi olarak getirebilir. Bu sayede halihazırda satışa çıkan hızlı şarj destekli Honor modelleri, kolaylıkla kablosuz hızlı şarj olabilecek. Tabii ki bununla beraber Honor dışındaki cihazlarda da kullanılan bir şarj aleti olduğunu belirtelim. Önümüzdeki günlerde yeni modelin Türkiye ihtimali üzerine yeni ayrıntılar ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler:

>> 4000 TL Altı Alınabilecek Fiyat Performans Telefonları!

>> iPhone 14 Pro Max En İyi Kameralı Telefon Olacak: İşte Sızdırılanlar!