iPhone 14 Pro Max En İyi Kameralı Telefon Olacak: İşte Sızdırılanlar!

iPhone cihazların kullanım ömrü

iPhone 14 Pro Max modeli hakkında bazı detaylar ortaya çıktı. İşte kamera özellikleri belli olan yeni model hakkında bilinenler.

Geçtiğimiz Eylül ayında tanıtılan iPhone 13 serisinin bir hayli ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Özellikle kamera konusunda yeni özellikler ile karşımıza çıkan Apple, bir kez daha akıllı telefon piyasasında neden lider olduğunu kanıtlamış oldu. fakat ülkemizde iPhone 13 serisinin beklendiği kadar satın alınmadığını söyleyebiliriz. Bunun en temel sebebi ise, ülkemizde son aylarda artmakta olan döviz kuru. Doların TL karşısındaki değer kazanmasının ardından, çoğu iPhone modeller dudak uçuklatan fiyatlıları ile gündeme geldi. Bazı kullanıcılar yatırım için söz konusu modelleri satın alsa da çoğu kullanıcı, fiyatları çok pahalı bulduğu için satın almadı.

iPhone 13 serisinin tanıtımından henüz aylar geçmesine rağmen iPhone 14 serisi hakkında ilk detaylar belli oldu. Bazı kamera ayrıntıları belli olan iPhone 14 Pro Max modeli hakkında işte ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

iPhone 14 Pro Max

iPhone 14 Pro Max En İyi Kameralı Telefon Olacak: İşte Sızdırılanlar!

iPhone 14 Pro Max

Seriye ait diğer modellerin tasarımı hakkında ortaya çıkan bazı özellikler mevcuttu. Örneğin bazı kaynaklar, yeni modelin delikli ekran tasarımına sahip olacağını iddia ediyordu. Bununla beraber arka kamera tarafında da önemli yeniliklerin bizleri karşılayacağı söyleniyordu. Serinin Pro Max modeli hakkında ortaya çıkan sızıntıları incelediğimizde, yeni modelin ön panelinde delikli ekranın bizleri karşıladığını görmekteyiz.

iPhone 14 Pro Max

Tabii ki bu detaylar henüz resmi veriler olmadığı için kesinliğin söz konusu olmadığını söyleyelim. Fakat ortaya çıkan detaylara göre iPhone 14 Pro Max modelinin, çerçevelerinin son derece ince olacağını da görmekteyiz. Buna ek olarak 14 Pro Max modelinin kamera çıkıntısı da artabilir. Tabii ki bu bağlamda kamera ile sunulacak özellikler de artacaktır. Fakat kamera çıkıntısının artıyor olması tasarımsal olarak dezavantaj. Sızdırılan kamera özelliklerini incelediğimizde ise 48 MP’lik kameraya sahip olacak bir modelin karşımıza çıkacağı ortaya çıktı. 1 / 1.3 inçlik sensör boyutuna sahip olacak model, işlemci tarafında ise, 4 nanometre mimarili A16 Pro çipine sahip olacak. Önümüzdeki günlerde yeni seri hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

> Tecno Nightingale-N1 Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık İnceleme

> 4000 TL Altı Alınabilecek Fiyat Performans Telefonları!