Honor Band 6 akıllı bileklik tanıtıldı! İşte tüm detaylar

honor band 6
Google News Abone Ol

Dünyanın ilk tam ekranlı spor bilekliği olan Honor Band 6, tanıtıldı. Türkiye ihtimali olan yeni modelin işte fiyatı ve özellikleri.

Akıllı bileklik piyasasının ülkemizde çok yaygın olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle Xiaomi’nin Mi Band serisi Türkiye kullanıcıları tarafından büyük bir ilgi görüyor. Bunun yanı sıra Huawei ve alt markası Honor adı altında da birçok akıllı bileklik ülkemizde satılmakta. Ne yazık ki Xiaomi’nin Mi Band serisi kadar ilgi görmediğini söyleyebiliriz. Fakat Honor’un yeni modeli Band 6, tam ekranıyla bu kartları yeniden dağıtabilir. Dünya’nın ilk tam ekranlı spor bilekliği olan Honor Band 6, resmi olarak piyasaya sürüldü. NFC’li ve NFC’siz üzere iki farklı model olarak kullanıcılara sunuldu. Adeta bir akıllı saat gibi duran yeni Honor­ Ban­d 6Honor Watch ES’in mini modeli olarak görülüyor. 

honor band 6

Honor Band 6 neler sunuyor 

Honor Band 6 modelinin ekranına baktığımızda 194 x 368 çözünürlüğüne sahip AMOLED bir panel bizleri karşılıyor. 1,47 inç boyutunda ekrana sahip olan Band 6, piyasadaki akıllı bilekliklerin ekran boyutlarıyla kıyasladığımızda daha büyük bir ekran sunuyor. Akıllı bilekliğin kasasını incelediğimizde sol tarafında HONOR markasının işlemesini görürken sağ tarafında ise kırmızı renkli fiziksel bir tuş bulunuyor.  

Honor Band 6 modeli kayışı 3 farklı renk seçenekleriyle takipçilerine sunulacak. Bunlar Meteorite Black, Seagull Grey ve Coral Powder renkleri olacak. Akıllı bilekliğin, gövdesinin renginin değişmediğini, yalnızca kayışlarının renginin değiştiğini de belirtmiş olalım. Cihazın teknik özelliklerine bakacak olursak 10 farklı spor modu bizleri karşılıyor. Bunun yanında 24 saat boyunca kalp atış izleme, uyku izleme ve adet döngüsü izleme gibi özelliklerinin takipçilerine sunuyor. Ortalama 14 gün pil ömrüne sahip olacak. NFC’li sürümü, temassız ödeme ve sesli asistanı da destekleyecek. Bununla beraber Bluetooth 5.0 versiyonu ile bağlantı sağlayacak. Fiyatına baktığımızda ise NFC desteklemeyen versiyonu 37$’a NFC’li versiyonu ise 43$’a satışa sunuldu. Ülkemize ne zaman geleceği henüz belli değil fakat yakın zamanda Türkiye’de de satışa sunulması bekleniyor. 

İlgili Haberler

>> Honor V40 serisi hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıktı

>> Orta seviye Honor 10X Lite satışa sunuldu


CEVAP VER