Samsung’un yeni kablosuz kulaklığı Galaxy Buds Beyond olabilir

Google News Abone Ol

Samsung’un kablosuz kulaklık modellerine yenisi eklenecek. Yakında tanıtılması beklenen yeni modelin ismi Galaxy Buds Beyond olabilir.

Son zamanlarda teknoloji devleri arasında kablosuz kulaklık yarışı başlamıştı. Apple’ın AirPods Pro modeli, Huawei’nin FreeBuds Pro modelinden sonra Samsung tarafında Galaxy Buds Live modeli teknik olarak biraz düşük kalmıştıSamsung dokuz ay önce tanıttığı TWS kulaklığı Galaxy Buds + modelinin ardından 3 ay önce de Galaxy Buds Live modelini tanıtmıştı. Samsung’un bir sonraki modeli, uzun süredir üzerinde çalıştığı Galaxy Buds Beyond olabilir. Aynı zamanda kablosuz kulaklık çılgınlığının yanısıra bir de stüdyo tipi kulaklıklar üretilmeye başlandı. Apple’ın AirPods StudioHuawei’nin FreeBuds Studio modellerinin duyurulmasının ardından, Samsung’un da kablosuz stüdyo kulaklık üzerinde çalışmalar yaptığı duyumunu aldık. Fakat henüz Samsung’un stüdyo kulaklığı hakkında bir sızıntı gerçekleşmedi. 

galaxy buds beyond

Yeni kulaklığın ismi Galaxy Buds Beyond seçildi 

9to5Google tarafından paylaşılan ticari marka listesine göre, Samsung ABD’de Galaxy Buds Beyon­d ismi için çeşitli kategorilerle ticari marka kaydettiği orta çıktı. Fakat Galaxy Buds Beyo­nd modeli hakkında henüz net bir bilgiye sahip değiliz. Bazı kaynaklara göre Samsung, yeni modeli Galaxy Buds Beyond’u, Galaxu Buds + modelinin piyasaya sürülmesinin birinci yılında Beyond modelini piyasaya sürecek. Bundan dolayı Galaxy Buds Beyo­nd modeli, Buds +nın yerini alabilir. 

Eğer tahmin edildiği gibi Galaxy Buds Beyo­nd, Galaxy Buds +nın yerini alırsa 149$ gibi bir fiyata sahip olabilir. Çünkü Galaxy Buds + modeli benzer bir fiyat ile kullanıcılarıyla buluşmuştu. Galaxy Buds Live modeli ise daha fazla özelliğe sahip olduğu için 169$’a satılmaktaydı. Galaxy Buds Beyond’un ise 169$’dan düşük olması bekleniyor. 

Ocak ayında tanıtılması beklenen Galaxy Buds Beyond modelinin fiyatı hakkında net bir bilgi bulunmamakta. Fakat benzer modellerin çıkış fiyatlarını karşılaştırdığımızda 150$-170$ arasında satışa sunulması bekleniyor. Hakkında herhangi bir görüntü ve teknik bilgi olmayan bir model için tahminde bulunmak henüz erken. Bu yüzden Samsung’un, yeni piyasaya sürmeye hazırlandığı modeli hakkında açıklamaları bekleyeceğiz.  

İlgili Haberler

>> 5nm Samsung Exynos 1080 yonga seti bu ay tanıtılacak

>> Samsung Galaxy S21 Ultra hakkında yeni detaylar ortaya çıktı


CEVAP VER