Honor Earbuds 3i : ANC Özellikli, Uygun Fiyatlı Kulaklık

Çinli teknoloji şirketi Honor, ANC yani aktif gürültü engelleme özelliğine ve büyük bir pile sahip yeni kulaklığı Earbuds 3i’yi tanıttı. Cihaz, 70 dolarlık uygun fiyatlı etiketiyle milyonlarca kullanıcıyı hedefliyor. İşte tüm detaylar.

.

Honor, güçlü özelliklere sahip ve 70 dolarlık iddialı fiyatıyla ön plana çıkan Earbuds 3i kulaklığını tanıttı.

Earbuds 3i, 10mm sürücülere sahip bir kulaklık. Silikon başlıklara sahip ve kutuda farklı boyutlarda seçenekler sunuluyor. Böylece size en uygun olanı takıp en iyi ses kalitesini elde edebileceksiniz.

Ürünün yalnızca beyaz renk ile kullanıcılara sunulduğunu belirtelim. Taşıma ve şarj kutusu da yumuşak hatlara ve parlak bir plastik yüzeye sahip.

Dokunmatik mekanizmaya sahip olan kulaklık, Bluetooth 5.2 kablosuz bağlantı teknolojisi aracılığıyla Android ve iOS işletim sistemli akıllı cihazlara saniyeler içinde bağlanabiliyor.

Honor Earbuds 3i : ANC Özellikli, Uygun Fiyatlı Kulaklık

Earbuds 3i, ANC özelliğine ve güçlü pil detaylarına sahip

Günümüz gerçek kablosuz kulaklıklarda ANC, yani aktif gürültü engelleme özelliği gerçekten önemli. Bu sayede dış mekân kullanımlarında, gürültülü ortamlarda, ortam sesleri en aza indirgeniyor ve dinlediğiniz müzikten daha fazla keyif alabiliyorsunuz. Telefon görüşmeleri yaptığınızda da hem siz hem de karşınızdaki kişi birbirinizi daha net duyabiliyorsunuz.

Earbuds 3i kulaklıkların her birinde 55mAh pil bulunuyor. Taşıma ve şarj kutusundaki pil boyutu ise, 410mAh. Honor, ANC kapalıyken tek şarj ile 10 saate varan kullanım sunulacağını ifade ediyor. İşin içine taşıma ve şarj kutusundaki pil detayı da eklenince toplamda 32 saatlik pil ömrü mümkün.

Cihazı şarj etmek için beraberinde gelen Type-C kabloyu kullanmalısınız. Firma, ürünün 1 saatte tamamen şarj edilebileceğini belirtiyor.

Bu arada, ürünün tüm özelliklerinden faydalanabilmek ve kontrol mekanizmasında özelleştirmeler yapabilmek için bir uygulamaya ihtiyacınız var, ki onun da adı Honor Smart Space app. Bu uygulama, ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Honor Earbuds 3i, şimdilik Çin’e özel ön siparişte bulunuyor ve dediğimiz gibi 70 dolarlık fiyat etiketi var. TL olarak hesapladığımızda, 1304 TL yapıyor. 2 Aralık itibarıyla satışta olması beklenen ürün, muhtemelen sonraki zaman diliminde diğer pazarlarda da satışa sunulacaktır.

İlgili Haberler

>> PlayStation 6 Yolda Olabilir! İşte Tahmini Çıkış Yılı

. . . . .