Honor V40 modeli kusursuz tasarımıyla ortaya çıktı!

honor v40
Google News Abone Ol

Huawei’nin Honor’u sattıktan sonra çıkartılacak ilk modeli Honor V40, tasarım görselleri ile karşımıza çıktı. İşte tüm detaylar.

Geçtiğimiz ay Honor markası el değiştirdikten sonra ilk modelinin V40 olacağı söyleniyordu. Honor tarafından bu söylentiler doğrulandı ve V40 hakkında ilk detaylar belli olmaya başlamıştı. Serinin bir önceki modeli V30‘un bir hayli ilgi görmesinden sonra yeni model için de beklenti oldukça arttı diyebiliriz. Honor, el değiştirdikten sonra Aralık 2020’de tanıtılacak olan yeni modelini Ocak 2021‘e erteledi. Modelin tanıtım tarihi yaklaştıkça işlemcisi ve bazı teknik detaylarının yanı sıra tasarım görselleri de ortaya çıktı. İşte yeni model hakkında tüm detaylar.

Honor V40 Ocak 2021’de tanıtılacak

Honor markası el değiştirdikten sonra kullanıcılarını fazla bekletmeden yeni model piyasaya süreceğinin sözünü vermişti. Fakat Aralık2020‘de tanıtılması beklenen Ho­nor V40, ani bir karar ile Ocak 2021’e ertelendi. Tanıtıma haftalar kala V40 hakkında yeni detaylar ortaya çıktı.

honor v40

Paylaşılan render görüntülerini incelediğimizde Hon­or V40 modelinin son derece ince çerçevelere sahip şelale ekran tasarımı ile karşımıza çıktığını görmekteyiz. Özelliklere iki tarafın da kavisli olduğu ekran tasarımının, V40 modelinde çok şık durduğunu söyleyebiliriz. Ekran panelinin sol üst tarafına baktığımızda ise en az bir adet kamera görülüyor. Bazı kaynaklar, iki kamera kullanılacağını iddia ediyorken bazı kaynaklar ise birinin sensör olacağını öngörüyor.

honor v40

Arka tarafına baktığımızda, kol saati tasarımını anımsatan dörtlü kamera kurulumu karşımıza çıkıyor. Dörtlü kameranın ortasında ise bir adet LED flaş bulunuyor. Honor modellerinden alıştığımız üzere, V40 modelinde de Leica lensi kullanılıyor.

Cihazın tasarımı dışında teknik özelliklerinin hepsi henüz bilinmiyor. Fakat ortaya çıkan bazı özellikler mevcut. İddialara göre Honor V40 modelinde, 120 Hz tazeleme oranına sahip Full HD+ ekran kullanılacak. Bunu dışında MediaTek’in Dimensity 1000+ veya MT6893 yonga seti kullanılacak. 66W hızlı şarj desteğine sahip olacak modelin 50 MP ana kameraya sahip olacağı da söylenenler arasında.

Ocak 2021’de tanıtılması beklenen modelin fiyatı henüz belli değil. Fakat Türkiye’ye geleceğine kesin gözüyle bakılıyor.

İlgili Haberler

>> Huawei Honor’u Sattı: Honor Sahipleri Bundan Nasıl Etkilenecek

>> Honor Band 6 akıllı bileklik tanıtıldı! İşte tüm detaylar


CEVAP VER