HP, CES 2021’de yeni dizüstü bilgisayarları Elite Dragonfly ve Folio ürünlerini duyurdu

Google News Abone Ol

HP, evden çalışanlar için iki yeni dizüstü bilgisayar duyurdu. Elite Dragonfly ve Folio dizüstü bilgisayarları evden çalışanlar için güncelleniyor. işte Detaylar.

HP, CES 2021’de yeni Elite Folio, Elitebook Aero ve Envy 14‘ü tanıttı. Bu dizüstü bilgisayarların yanında güncelleşmiş Dragonfly G2 premium’u da piyasaya süreceğini açıkladı.

CES 2021’de dizüstü bilgisayar duyuruları çok sıklıkla gelemeye başladı. Bu karantina döneminde şirketler, evde çalışmak zorunda kalan insanları hedefleyerek yeni dizüstü bilgisayarlarını tanıtmaya başladı.

HP’de evde çalışan tüketiciler için dört yeni adet çalışma dizüstü bilgisayarını duyurdu: Elite Dragonfly Max, Elite Folio, EliteBook 840 G8 Aero ve Envy 14.

Hp, yeni Dragonfly'ı tanıttı

Geçen yılki CES’te Dragonfly duyurmuştu. Bu yıl Dragonfly G2 ve Dragonfly MAX adında iki model daha duyurdu.  İsteğe bağlı 4G LTE ve 5G mobil kablosuz, ortalama olarak 977 gram ve Tile izleyicisine sahip ikisi bir arada özelliğine sahipti. İkisi bir arada olan yeni dizüstü bilgisayarlar güncellemeyle 2021 yılı için, 11.nesil İntel işlemciler kullanılacak.

Elite Dragonfly MAX ve Elite Dragonfly G2 tüy kadar hafif

 

Elite Dragonfly Max ve Elite Dragonfly G2 evde çalışan kullanıcılar için adeta yeniden tasarlanmış durumda. Yenilene bu ikisi bir arada dizüstlerinde en büyük fark ekran ve webcam tarafında. Dragonfly max modelinde 13,3 inçlik bir boyutta FHD (1920×1080) çözünürlüklü bir ekrana sahipken, Dragonfly G2 modelinde isteye bağlı olarak 4K desteğini satın alabiliyorsunuz. iki modelde ekran gizliliğini sağlayan teknolojiye sahip. Bu teknoloji sayesinde işinizi yaparken sizi kimse gözetleyemiyor.

Dragonfly Max ve Dragonfly G2 modellerindeki bir başka önemli özellik ise 5G desteği olması. İki modelde bulunan 5G desteği G2 modelinde Snapdragon 8cx 5G modem sayesinde kullanıcılarına hızlı bir internet deneyimi yaşatacak. Kullanıcıların isteği doğrultusunda isterlerse 4G LTE desteğini de kullanabiliyorlar.

Donanım tarafında da güçlenen EliteDragonfly dizüstü modellerin en önemli güncellemelerin başında işlemciler geliyor. Yenilenmiş Elite Dragonfly G2’de 11. Nesil İntel yonga setinden gücünü alıyor aynı zamanda artık maksimum 32 GB RAM desteği sunabiliyor. EliteDragonfly Max modelinde de 11. Nesil işlemci bulunuyor ama önemli bir fark var o da sadece Core i3 modeli sadece G2’de yer alıyor. Max modelinde ise sadece Core i5 ve Core i7 modelleri bulunuyor. RAM tarafında 32 GB’a kadar destek barındırıyor aynı zamanda 2 TB’a kadar da M.2 SSD seçeneğini bulunduruyor.

>>Renault eski modellerini elektrikle canlandıracak 


CEVAP VER