2021 Frame TV ile Samsung televizyonlar daha ince olacak

2021 Frame TV ile Samsung televizyonlar daha ince olacak

Google News Abone Ol

2021 Frame TV modeli ile mükemmel tasarımı ile daha ince ve kendi etrafında dönebiliyor. İşte detaylar. 

2021 Frame TV, CES 2021 öncesinde, sanal ortamda ilk kez gerçekleştirdiği ”First Look 2021” etkinliğinde Neo QLED, Micro QLED ve Lifestyle TV ekranlarını tüketicilerin karşısına çıkardı. Samsung, daha yenilikçi bir tasarımla ortaya çıkararak tüketicilerin değişen zevk ve tercihlerini düşünerek birçok geliştirmeye imza attı.2021 Frame TV

2017 yılında satışa sunulmaya başlayan Frame TV her sene bir öncekine göre gelişmeye devam etti. İlk çıktığı 2017 yılında televizyon kavramına farklı boyut kazandıran Frame TV’ler her sene incelmeye devam etti.

2021 Frame TV, Samsung’un ilk dönen televizyonu değil. Samsung’un geçen sene tanıttığı Sero’ya göre daha zarif olan yeni Frame Tv, tüketicinin görsel olarak daha memnun edecek gibi duruyor.

2020 Frame TV ile karşılaştırıldığında neredeyse yarı yarıya incelen yeni Frame TV artık dikey ve yatay olarak kullanıcıların istediği şekilde dönebiliyor.

2021 Frame TV ile gelen yenilikler

Yeni Frame TV kalınlık olarak 24,9 mm ile daha ince bir gövdeye sahip ve takılıp çıkarılabilir çerçeve opsiyonları, bulunduğu odanın estetik görünümüne uyum sağlayabilecek beş farklı farklı renk seçeneğinin yanı sıra dikey ve yatay olmak üzere iki farklı şekilde kişiselleştirilebilir. Telefonunuza bağlandığında ,TV, telefonunuzdan seçtiğiniz yöne bağlı otomatik olarak dikey ve yatay yönler arasında döne biliyor.

Samsung, yeni televizyon serisi ile erişilebilirlik, sürdürülebilirlik ve inovasyon konusundaki kararlılığı ön plana çıkarıyor.

Frame TV aynı zamanda resim ve fotoğrafları görüntülemenizi sağlayan bir sanat modu özelliğine sahip. Frame TV ile tamamen yenilenen Art Store’a üye olan kullanıcılar televizyonu kullanmadıkları ve yatay bir şekilde durduğu zaman 1400’ün üzerinde, özenle seçilmiş sanat eserlerine erişim sağlayabiliyor. 2021 Frame’de kullanılan kullanılan yeni yapay zeka destekli teknolojisi ile kullanıcıların kendi beğenisine göre sanat eserlerini öneriyor.

Samsung 2021 televizyon

Samsung, Frame Tv şirket içinde büyüyen bir başarı olduğunu ve 2017 ile 2020 arasında satışlarının %170 artığını söylüyor. Samsung, Frame TV ile televizyon kavramını yeniden tanımladı ve bu süre boyunca bir milyondan fazla satış yakalayarak televizyon ekranlarını çarpıcı bir sanat eserlerine dönüştürdü.

Samsung, henüz fiyatını açıklamadığı 2021 Frame TV’nin 32 inçlik model için fiyat olarak 600 dolardan bahsediliyor.

>>2021 ve sonrası için 6 teknoloji trendi


CEVAP VER