HPE GreenLake Platformunda Sanal Test Sürüşüne Çıkın!

Hewlett Packard Enterprise, kuruluşların hibrit bulut ortamındaki veri öncelikli üretim iş yüklerinin modernizasyonuna destek olmak üzere uçtan buluta platformu HPE GreenLake için yeni uygulama, analitik ve geliştirici hizmetlerini duyurdu. Güncellemeler arasında şunlar yer alıyor:

HPE GreenLake for Private Cloud Enterprise, artık Amazon Elastic Kubernetes Service (Amazon EKS) Anywhere from Amazon Web Services (AWS) ve Kubernetes için genişletilmiş konteyner devreye alma seçenekleriyle, müşterinin DevOps süreçlerini ve sürekliliğini desteklemek üzere kod olarak altyapı, buluta özgü araç zincirleri ve (CI/CD) ortamları için sürekli entegrasyon ve yaygınlaştırma olanakları sunuyor.

Genel amaçlı bilgi işlem, bellek ve depolama iş yükleri için optimize edilmiş altı şablon, kullandıkça öde tüketim modeli eşliğinde ve kolay fiyatlandırma seçenekleriyle HPE GreenLake for Private Cloud Enterprise içeriğine dahil edildi.

GreenLake’i içeren genişletilmiş iş ortağı ekosistemindeki ivmelenme, HPE GreenLake for Red Hat OpenShift Container Platform ve yakın zaman önce duyurulan HPE GreenLake for VMware ile devam ediyor.

Tüketim analitiğindeki iyileştirmeler, üç hiper ölçekli genel bulut satıcısı için uygulamalara dair gelişmiş kullanım ve maliyet analitiği sunuyor.

HPE GreenLake Platformunda Sanal Test Sürüşüne Çıkın!

HPE GreenLake for Data Fabric ve HPE Ezmeral Unified Analytics artık HPE Ezmeral erken erişim programı aracılığıyla sunuluyor.

GreenLake Bulut Hizmetleri Çözümleri Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Vishal Lall, şunları söyledi:

“GreenLake for Private Cloud Enterprise, tamamen modern bir deneyime sahip, kullanıma hazır özel bulut eşliğinde her sektördeki kuruluşlarda yankı uyandıracak ölçüde optimize edilmiş performans, açık tercih, düşük ve öngörülebilir TCO sunuyor.

Müşteriler, dijital dönüşüm için hibrit bulut işletim modelinin öneminin farkındalar. GreenLake for Private Cloud Enterprise, uçtan merkeze ve birden çok bulut genelinde en iyi hibrit bulut yeteneklerini hizmet olarak sunan tek çözümdür.”

HPE GreenLake for Private Cloud Enterprise ile iş yüklerini hibrit bulutta yaygınlaştırabilir ve yönetebilirsiniz

HPE GreenLake for Private Cloud Enterprise, otomatize, esnek, ölçeklenebilir ve tamamen yönetilen kurumsal düzeyde modern özel bulut deneyimini yeniden tanımlıyor. Hem bulut yerel hem de geleneksel uygulamalar için hazırlanan HPE GreenLake for Private Cloud Enterprise, maliyet ve performans için optimize edilmiş ortak bir altyapı havuzundan çıplak donanım, sanal makineler ve konteyner iş yüklerinin self servis yaygınlaştırılmasını destekliyor. Bugün HPE, GreenLake for Private Cloud Enterprise için aşağıdaki geliştirmeleri paylaştı:

GreenLake for Private Cloud Enterprise, Amazon EKS Anywhere with Kubernetes için genişletilmiş konteyner devreye alma seçenekleri sunuyor. Müşteriler artık genel bulutta kullandıkları konteyner çalıştırma sürelerinin aynısını şirket içinde yapabiliyor. Böylece hibrit bulutlarında tutarlı bir yerel bulut deneyimle iş yüklerinin taşınabilirliğini sağlıyor.

Müşteriler, zaman kazandıracak sezgisel bir kullanıcı arayüzü konsolu eşliğinde uygulama programlama arabirimlerini (API’ler), komut satırı arabirimini (CLI) veya kod olarak altyapıları (IaC) kullanarak VM’lerini, konteynerlerin veya çıplak donanımlarının yönetimini kolaylıkla kendi kendileri yapabilecekler. Bu seçenekler, geliştiricilerin daha fazla verimlilik ve görünürlük için çeşitli işletim sistemleri, konteyner uygulama yığınları ve araç zinciri entegrasyon hizmetleri arasından seçim yapma esnekliğine kavuşmalarını ve çalışma alanlarına anında erişmelerini sağlıyor.

GreenLake for Private Cloud Enterprise, kritik iş yüklerindeki performans için kullandıkça öde modeliyle ve rekabetçi fiyatlarla genel amaçlı, bilgi işlem, bellek ve depolama iş yükleri için optimize edilmiş altı örnek sunuyor.

Tüketim analitiğindeki iyileştirmeler, üç hiper ölçekli genel bulut satıcısı için uygulamaların gelişmiş kullanımını ve maliyet analitiklerini sunuyor. Bu çözüm, müşterilerin hibrit ortamlarında kapasite planlamasını ve bütçelemeyi geliştirmelerine yardımcı olmak için daha kolay hizmet raporlaması ve gösterge panosu içgörülerini içeriyor.

GreenLake for Private Cloud Enterprise şu anda dünya genelinde 52 ülkede mevcut ve iş ortakları için HPE GreenLake for Partners programı aracılığıyla satın alınabiliyor.

GreenLake deneyiminin temeli – HPE GreenLake uçtan buluta platformu

GreenLake platformu, müşterilerine ve iş ortaklarına birleşik bir hibrit deneyim ve bulut hizmetlerine kolay erişim sağlıyor. Bugün GreenLake 65 binden fazla müşteriyi destekliyor, iki milyondan fazla bağlı cihaza güç sağlıyor ve dünya çapındaki müşterileriyle exabyte ölçeğinde veriyi yönetiyor. Kuruluşlar, hibrit bulut stratejilerini otomatize etmek, düzenlemek ve yürütmek için tek bir platformdan yararlanıyor.

GreenLake platformunda sanal test sürüşüne çıkmak için buraya tıklayabilirsiniz.

İlgili haberler

>> Veeam’de Önemli Atama!